Сім'я Едварда Кеннеді організувала Twitter-трансляцію його похоронів

Родичі покійного Едварда Кеннеді вирішили самі освітлювати його похорони, не звертаючись до преси. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Сім'я Кеннеді створила аккаунт на Twitter і в прямому ефірі передає новини про похорон сенатора Едварда Кеннеді.

За добу з моменту створення на канал kennedynews підписалися більше п'яти тисяч користувачів. До початку церемонії на Twitter публікувалася докладна інформація про місце проведення похоронів.

Родичі сенатора повідомляють про те, що вшанувати пам'ять Едварда Кеннеді у четвер прийшли більше 25 тисяч людей, і виражають їм вдячність.

Блог постійно обновляється. Останнє на 16:45 за київським часом повідомлення на каналі свідчить: "Зараз близько 1100 людей стоять в черзі, яка протягнулася до будівлі державного архіва".

Все більше знаменитостей і політиків використовують Twitter як прямий канал для спілкування з публікою, не вдаючись до посередництва засобів масової інформації. Адміністрація Twitter вже підтвердила достовірність аккаунта, присвяченого похоронам сенатора.

Як повідомлялося раніше, сенатор Едвард Кеннеді помер 25 серпня у віці 77 років від раку мозку. Його поховають на Арлінгтонському національному кладовищі, де вже покояться п'ять членів сім'ї Кеннеді, зокрема два брати сенатора: Джон Кеннеді і Роберт Кеннеді.

Публічна церемонія прощання продовжиться два дні.

Читайте також:

Брату Кеннеді видалили злоякісну пухлину мозку

Брат Кеннеді потрапив у лікарню

Сенатору Кеннеді стало зле на прийомі на честь Обами

В США знайшовся позашлюбний син Джона Кеннеді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: