Сім'я Качинського звинуватила Москву в організації авіакатастрофи під Смоленськом

Сім’я Качинського вважає: є багато ознак, які показують, що росіяни хотіли би вбити Леха Качинського.

Сім'я Леха Качиньського, який 10 квітня 2010 загинув в авіакатастрофі під Смоленськом, вважає, що ця трагічна подія була влаштована Москвою. Остаточний звіт МАК про причини катастрофи не тільки не переконав родичів Качинського в тому, що в аварії винні польські пілоти, але навіть зміцнив їхню антиросійську позицію.

"Сьогодні гіпотеза про змову з метою вбивства польського президента більш правдоподібна, ніж коли-небудь ще", - заявив польським ЗМІ Марцін Дубенецький, чоловік і представник Марти Качинської-Дубенецької, єдиної дочки президента і його дружини, загиблих у катастрофі.

"Є багато ознак, що показують, що росіяни хотіли б вбити Леха Качиньського", - сказав Дубенецького польському телеканалу TVN24. "Я кажу це як представник Марти Качинської", - наголосив він.

За його словами, серед причин, з яких Росія бажала смерті польському президенту - його можлива перемога на наступних виборах, реакція на серпневі події 2008 року в Грузії і політика Польщі в Євросоюзі.

Дубенецький звинуватив Міждержавний авіаційний комітет, який розслідував авіакатастрофу, у приховуванні важливих фактів - наприклад, спроби пілотів за 22 секунди до загибелі літака відмовитися від приземлення і набрати висоту. Ця спроба не вдалася, оскільки екіпаж не мав у своєму розпорядженні достовірні відомості про висоту літака і його становищі щодо посадочної смуги, стверджує Дубенецький.

Нагадаємо, Ярослав Качинський, брат-близнюк загиблого президента, сказав, що звіт Міждержавного авіаційного комітету став "знущанням над Польщею".

Президент Польщі Броніслав Коморовський заявив, що розслідування авіакатастрофи було проведено з помилками. Побічно звинуватив російську сторону в авіакатастрофі і міністр внутрішніх справ Єжи Міллер: він сказав, що диспетчери зобов'язані були однозначно заборонити посадку президентського борту.

12 січня був оприлюднений остаточний звіт з розслідування авіаційної події, підготовлений Міждержавним авіаційним комітетом. Крім того, авіаційний комітет представив реконструкцію краху літака.

МАК прийшов до висновку, що головною причиною падіння літака став людський фактор - помилки екіпажу і тиск на нього з боку високопоставлених пасажирів.

Реконструкція МАК падіння літака Качинського:

Читайте також:

Польща готує офіційні претензії до РФ через звіт по авіакатастрофі

Ярослав Качинський назвав доповідь Росії про загибель Ту-154 жартом

Комісія РФ з розслідування загибелі Качинського завершила роботу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: