Сім'я Лужкова очолила рейтинг багатіїв російської влади

Сумарний дохід сім'ї Лужкова за минулий рік становив 30 мільярдів 943 мільйони рублів. Також у сім’ї політика є сім авто.

Журнал Forbes склав рейтинг "Влада і гроші", в якому підрахував доходи російських держслужбовців і чиновників на обираються посадах, а також їхніх дружин або чоловіків за 2009 рік. Лідером цього рейтингу стали мер Москви Юрій Лужков і його дружина Олена Батуріна.

За даними Forbes, сумарний дохід сім'ї Лужкова за минулий рік становив 30 мільярдів 943 мільйони рублів. Більша частина цих грошей була зароблена Оленою Батуріною, в той час як Лужков приніс у родину лише 8 мільйонів рублів.

На другому місці опинився сенатор Сергій Пугачов, який заробив разом з дружиною 3 мільярди 12 мільйонів рублів, на третьому - депутат Держдуми Володимир Груздєв з дружиною (1 мільярд 629 мільйонів рублів).

Варто відзначити, що в сім'ї Лужкова і Груздєва у власності знаходиться однакова кількість легкових автомобілів - по 7, а у Пугачова їх немає зовсім. Лідером за цим показником є сенатор Віталій Богданов - автомобілів у нього дев'ять. Крім того, він володіє причепом і трьома мотоциклами.

За кількістю власних об'єктів нерухомості всіх обігнав член Ради Федерації Дмитро Ананьєв, у якого в сім'ї їх виявилося 55.

Як зазначає Forbes, сумарний сімейний дохід всіх учасників рейтингу за 2009 рік склав 56,5 мільярда рублів. За даними журналістів видання, портрет типового учасника рейтингу така: це єдинорос, що працює в російському парламенті та володіє представницьким Mercedes-Benz або BMW.

Рейтинг Forbes "Влада і гроші - 2010" став першим. Журнал планує складати його щорічно.

Читайте також:

Forbes склав список дочок мільярдерів, які продовжили справу батьків

Forbes назвав найбагатших бізнес-леді світу

Рейтинг найбагатших українців знову очолив Ахметов

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: