Сім'я Путіна. "Медуза" розповіла, чим займаються родичі президента Росії

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сім'я Путіна. "Медуза" розповіла, чим займаються родичі президента Росії

Reuters

Видання розібралося у справах двоюрідних братів і племінників глави РФ.

Після розслідування агентства Reuters про доньку президента Росії Володимира Путіна, видання "Медуза" розповіло, чим займаються інші — не настільки близькі — родичі глави РФ, які носять його прізвище.

Ігор Путін - двоюрідний брат Володимира Путіна.

Двоюрідний брат президента давно в бізнесі. У 1990 він недовго працював у рязанському комітеті державної статистики, очолював Рязанську обласну ліцензійну палату. Одна з найвищих його посад —віце-президент Мастер-Банку.

Ігор Путін також входив до ради директорів ще двох банків — Російського земельного та Промислового ощадного. У фінансових організаціях Путін представляв інтереси бізнесмена Олександра Григор'єва, мав у них частки. В кінці жовтня 2015 року Григор'єв був затриманий за підозрою у відмиванні мільярдів доларів. У схемі брав участь Російський земельний банк. У 2014 році Ігор Путін увійшов до ради директорів холдингу Inoventica, який займається хмарними технологіями, але у 2015-му покинув цей пост.

Медуза

Роман Путін - двоюрідний племінник Володимира Путіна, син Ігоря Путіна

Племінник президента служив у ФСБ, потім працював на держслужбі в Рязанській області, як і його батько. В кінці нульових пішов у бізнес, але потім знову пробував себе на держслужбі в Новосибірської області.

За даними "Ведомостей", Роман Путін — співвласник компаній у різних регіонах. У 2014 році він заснував компанію Putin Consulting з офісом в Лондоні: вона допомагала підприємцям вести бізнес в Росії. Згодом компанія змінила назву і переїхала в РФ. Ігор Путін також відкривав "гарячу лінію" щодо боротьби з корупцією, але про її роботу нічого не було чутно. Останнє місце роботи двоюрідного племінника президента — рада директорів мікрофінансової організації.

Михайло Путін - двоюрідний племінник Володимира Путіна, син Євгена Путіна, двоюрідного брата Володимира Путіна

Михайло Путін деякий час працював керівником медичного управління "Газпрому". Він також був співзасновником двох фармацевтичних компаній — "Сателпрома" і "Биостата" (співвласник — колишній глава РЖД Володимир Якунін). "Сателпром" ліквідовано, а "Биостат" поки працює; фірми займалися біотехнологіями. У 2007 році Михайло Путін влаштувався в "Согаз" заступником голови правління і, як і раніше числиться там.

Віра Путіна - двоюрідна племінниця Володимира Путіна, племінниця Ігоря Путіна

Віра Путіна — родичка президента по лінії своєї матері. У дитинстві вона мала інше прізвище, але потім вирішила стати Путіною. У Петербурзі Віра займається політикою. Вона засідає в муніципальних зборах Володимирського округу, а також є у складі "Єдиної Росії". У 2010 році Віра Путіна увійшла до ради директорів Ганзакомбанку. У квітні 2015-го ЦБ РФ відкликав у банку ліцензію.

Людмила Путіна - колишня дружина Володимира Путіна

Людмила Шкребнева поки Володимир Путін не був президентом Росії викладала німецьку мову в Петербурзькому держуніверситеті. У статусі дружини президента Людмила Путіна заснувала Центр розвитку російської мови.

Після 2008 року Людмила майже перестала з'являтися на публіці. У 2012 пара разом проголосувала на виборах президента, а через рік вони оголосили про розлучення.

Після цього Людмила Путіна виходила у світ лише раз: у квітні 2014 року вона відвідала нагородження лауреатів літературної Горьківської премії.

Нагадаємо, раніше дочка президента РФ Володимира Путіна Катерина Тихонова отримала чергову  високу посадою у МДУ.

Наступна публікація