Сімох росіян, причетних до вбивства Ямадаєва, шукає Інтерпол

Крім депутата держдуми Делімханова, в список розшукуваних, причетних до вбивства чеченського командира, потрапили ще шестеро росіян.

Інтерпол оголосив в розшук сімох росіян, підозрюваних в причетності до вбивства Суліма Ямадаєва.

Повідомлення про це з'явилося на сайті міжнародної організації. У повідомленні наголошується, що ці люди оголошені в розшук на прохання влади ОАЕ.

Серед підозрюваних названі депутат Російської держдума Адам Делімханов, Зелімхан Мазаєв, Елімпаша Хацуєв, Рамазан Мусієв, а також три людини на прізвище Кімаєв – Салман, Марван та Тірпал.

Нагадаємо, про те, що до загибелі Суліма Ямадаєва може бути причетний депутат Держдуми, двоюрідний брат президента Чечні Рамзана Кадирова Адам Делімханов, спочатку заявила поліція Дубаї, де сталося вбивство. 27 квітня стало відомо, що він оголошений в розшук по лінії Інтерполу.

Прізвища більшості підозрюваних, які тепер з'явилися на сайті Інтерполу, раніше вже називалися в російській пресі. Зокрема, повідомлялося, що ОАЕ оголосили в розшук братів Марвана та Салмана Кімаєвих. Поки не ясно, чи є їх родичем і Тірпал Кимаєв. В повідомленні Інтерполу прізвище Марвана і Тірпана написані однаково – Kimaev, а прізвище Салмана трохи інакше – Kimayev.

У повідомленні Інтерполу наголошується, що тепер семеро росіян розшукуватимуть в 187 країнах світу. Що стосується російського бюро Інтерполу, то там поки не отримали офіційного повідомлення про розшук підозрюваних у вбивстві Ямадаєва. У російському бюро заявили, що, коли отримають повідомлення то знайдуть розшукуваних, проте видавати міжнародним структурам не будуть, оскільки це заборонено російським законодавством.

Нагадаємо, замах на колишнього командира батальйону "Схід" і Героя Росії Суліма Ямадаєва було здійснено в Дубаї 28 березня. Влада ОАЕ стверджує, що він був убитий і шукають злочинців. За підозрою у вбивстві було затримано декілька росіян. Всіх їх пізніше відпустили. Родичі Ямадаєва, у свою чергу, заявляють, що він вижив і знаходиться в дубайській лікарні.

Читайте також:

За депутата Держдуми, підозрюваного у вбивстві Ямадаєва, взявся Інтерпол

В Москві знайшли кілерів Руслана Ямадаєва

Колишні підозрювані у вбивстві Ямадаєва звертатимуться до суду

Родичі Ямадаєва наполягають, що він живий

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: