Симпатики WikiLeaks атакують сайти єгипетського уряду

Вже вдруге прихильники WikiLeaks здійснюють організовані атаки.

Група хакерів "Аноніми" заявила, що почала скоординовані атаки на сайти уряду Єгипту, передає Associated Press з посиланням на повідомлення одного з "Анонімів" у соціальній мережі Twitter.

За словами зломщика, від рук хакерів уже постраждали ресурси Міністерства інформації Єгипту, а також правлячої Національної демократичної партії.

Як відомо, згідно з розсекреченими даними Wikileaks, опозиція давно планувала влаштувати революцію в Єгипті, заручившись підримкою США.

Як повідомлялось, у грудні минулого року хакерами-"анонімами" була розгорнена широкомасштабна кампанія в інтернеті проти організацій і фірм, що заважають роботі WikiLeaks.

Атак зазнали сайти міжнародних платіжних систем MasterCard, PayPal і Visa, які відмовилися надавати свої послуги ресурсові. Крім того, від дій прихильників Джуліана Ассанжа постраждав один з найбільших інтернет-магазинів Amazon.

Донедавна в Єгипті був відключений Інтернет. Керівники світових держав різко розкритикували такий крок уряду Мубарака. Тепер робота мережі Інтернет налагоджена.

Все про ситуацію в Єгипті читайте тут.

Читайте також:

WikiLeaks: революцію в Єгипті влаштували США

600 людей поранено у кривавому бою в Каїрі: єгиптяни заявили про початок війни

Єгипетська армія почала розганяти демонстрантів

В центрі Каїра почали стріляти у демонстрантів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: