Джон Байден розповів про психічні проблеми і наркозалежність сина, який працював на Злочевського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами Джо Байдена, його син веде важку боротьбу з залежністю.

Колишній віцепрезидент США Джон Байден повідомив, що його син Гантер бореться з психічними захворюваннями і наркотичною залежністю.

Про це він розповів в інтерв’ю телеканалу CNN.

Він похвалив свого сина за те, що той знайшов у собі мужність повідомити публічно в інтерв’ю виданню The New Yorker про свою боротьбу з наркотиками. "Слухайте, всі стикаються з болем. У всіх є травма. У кожній сім'ї є наркоманія. Я був у цій темряві. Я був у цьому тунелі - це нескінченний тунель. Ви не позбудетеся цього. Ви зрозумієте, як з ним боротися", - сказав журналістам Гантер Байден.

Наймолодший син Байдена, чий старший брат, Бью, помер після битви з раком мозку 2015 року, кілька разів був клієнтом реабілітаційного центру. 2014 року Гантера виписали із резерву військово-морського флоту після тестування на кокаїн.

"Ми бачили боротьбу, і ми знаємо, що більшість американських сімей має справу з такою боротьбою, як ми. І я думаю, що вони можуть бути пов'язані з нами, ви знаєте, як батьки, які сподіваються і підтримують нашого сина, і ми будемо продовжувати його підтримувати. І я думаю, що це робить нас більш чуйними до допомоги іншим американцям", - додала дружина Джо Байдена Джіл.

Своєю чергою, ексвіцепрезидент США назвав Гантера своїм серцем, а Бью – душею. "Він буде боротися з цим. Цей хлопець, я вам скажу - ви знаєте, знали Бью. Бью - моя душа. Гантер - моє серце. І Гантер пройшов через певні важкі часи, але він бореться. Він бореться. Він ніколи не здавався. Він найбільш гідна людина, яку я знаю", - констатував Байден-старший.

Нагадаємо, Гантер Байден - колишній член Ради директорів найбільшого приватного газодобувача в Україні Burisma Holdings, кінцевим власником якого є колишній міністр в уряді Миколи Азарова Микола Злочевський. Він опікувався юридичними питаннями і підтримкою компанії міжнародними організаціями. 2014 року Генеральна прокуратура України оголосила Злочевського підозрюваним в незаконному збагаченні. Слідство вважало, що підприємства незаконно отримали право на користування нафтогазоносними надрами. Найбільше родовищ компанії з Burisma Holdings отримали в 2003-2004 роках (коли Злочевський очолював Державний комітет природних ресурсів, який видав ліцензії на право користування надрами) і в 2010-2012 роках (коли Злочевський очолював Міністерство охорони навколишнього природного середовища).

У грудні 2015 року генпрокурор Віктор Шокін передав справи Злочевського і Burisma в НАБУ і САП. Навесні 2016 року за тиском Байдена Шокін був звільнений генпрокурор. У лютому 2018 року стало відомо, що САП закрила справу про видачу ліцензій фірмам Злочевського.

У березні 2019 року генеральний прокурор Юрій Луценко відновив розслідування відносно Burisma, де раніше працював Гантер Байден. За словами генерального прокурора України, Гантер не порушував ніяких українських законів, а компанія може заплатити скільки завгодно своєму керівництву. Луценко підкреслив, що планує надати генеральному прокурору США Вільяму Барру детальну інформацію про платежі ради директорів Burisma. Тоді американська влада зможе перевірити, чи платив Байден-молодший податки на дохід у США.

У травні цього року до Києва мав прилетіти колишній мер Нью-Йорка, а нині особистий адвокат Дональда Трампа Рудольф Джуліані. Як повідомив він в інтерв'ю виданню The New York Times, причина - умовити нового президента країни Володимира Зеленського не припиняти розслідування справ, в яких зацікавлений чинний лідер США, а саме проти Пола Манафорта, який фігурував в "амбарній книзі" Партії регіонів щодо виплат гонорарів, і можлива причетність Гантера Байдена до компанії Burisma. Утім, візит був скасований, але й без того спровокував скандал і в Україні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції