Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Син Байдена звільнився з компанії, пов’язаної з Китаєм і прокоментував роботу в Burisma

Хантер вирішив звільнитися, щоб уникнути конфлікту інтересів

Син ексвіцепрезидента США Джо Байдена Гантер вирішив звільниться з посади керуючого компанією фонду прямих інвестицій, яку підтримують державні структури КНР. Про це йдеться в заяві, яку поширив його адвокат Джордж Мезайр.

Зробити це довелося для того, щоб не давати приводів пред'являти претензії з приводу конфлікту інтересів. Гантер обіцяв, якщо його батько переможе на президентських виборах у 2020 році, він не буде працювати на фірму, якою володіють іноземці.

"Хантер завжди розумів, що за його батьком завжди будуть пильно стежити. Він не думав, що опиниться під шквалом фальшивих звинувачень з боку президента США", - йдеться в заяві.

Адвокат також прокоментував роботу Гантера Байдена у раді директорів української енергетичної компанії Burisma.

"Гантер залишив посаду в Burisma у квітні 2019 року. Незважаючи на ретельну перевірку, жоден з правоохоронних органів, ані вітчизняних, ані іноземних, не стверджував, що Хантер здійснював правопорушення в будь-який момент протягом свого п'ятирічного терміну", - зазначив Мезайр.

25 вересня Білий дім опублікував стенограму розмови між керівниками України та СШАВони говорили про сина Байдена. Згідно з нею, Зеленський і Трамп говорили про сина Джо Байдена Гантера. До цього в палаті представників оголосили про початок процедури імпічменту Трампа через його можливий тиск на Зеленського.

Відео "Образа для кожного американця": Байден прокоментував стенограму розмови Зеленського і Трампа

Він вважає, що президент США поставив свої політичні інтереси над інтересами національної безпеки держави, яка "підтримує Україну проти тиску Росії". Джо Байден вважає, що під час розмови Трамп образив основоположні цінності країни.  

"Образа для кожного американця": Байден прокоментував стенограму розмови Зеленського і Трампа

Залиште свій коментар

Вибір редакції