Син бен Ладена попросив арабські країни прийняти його родичів

Понад 20 родичів Усами бен Ладена, котрі перебувають під домашнім арештом у Тегерані, просять про притулок в арабських країнах.

Четвертий син лідера Аль-Каїди Усами бен Ладена 29-річний Омар бен Ладен, який живе в Катарі, звернувся до Катару, ОАЕ і Султанату Оман з проханням прийняти родичів терориста, які перебувають в Ірані.

У зверненні Омара бен Ладена, що надійшло в газету "Аш-Шарк аль-Аусат", говориться, що понад 20 родичів Усами бін Ладена, котрі перебувають з 2001 року під домашнім арештом у Тегерані, "потребують великодушності Катару, Еміратів, Султанату Оман або будь-якої з інших арабських країн (Перської) затоки". Він також висловив надію, що "Саудівська Аравія надасть їм підданство, якого Усаму бен Ладена було позбавлено в 2001 році".

Як повідомила дружина Омара - Зіна бен Ладен, наразі в столиці Ірану під домашнім арештом перебувають 27-річний Осман бен Ладен з двома дружинами і дітьми, 30-річний Саад з трьома дітьми, 25-річний Мухаммед з дружиною і дітьми, 19-річний Хамаза зі своєю саудівською матір'ю Хейро Сабер, дружиною і двома дітьми і 24-річна дочка Усами бен Ладена Фатіма з чоловіком та донькою.

Зіна бен Ладен також розповіла, що родичі лідера Аль-Каїди в'їхали до Ірану після падіння режиму талібів з суданськими паспортами під вигаданими іменами.

За її словами, іранська влада "не заперечує проти виїзду родичів Усами бен Ладена в будь-яку східну або західну країну, яка погодиться їх прийняти". "Ми закликаємо уряди Катару й Арабських Еміратів погодитися пом'якшити долі беззахисних людей і прийняти їх ... з гуманних міркувань", - йдеться в посланні Омара і Зіни бен Ладен.

Нагадаємо, раніше Омар від свого імені та від імені своїх братів відмежувався від терористичної діяльності свого батька. Він також заявляв, що хотів би працювати в ООН "на благо миру на землі".

Читайте також:

Рідня бен Ладена визнала його дочку і готується виконати криваву обітницю

Сім'я бен Ладена з 2001 року живе під охороною в Ірані

Син Усами бен Ладена хоче працювати в ООН

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: