Син Черновецького керував відмиванням коштів через ресторан, який відвідували Неймар і Мессі - ЗМІ

Син Черновецького керував відмиванням коштів через ресторан, який відвідували Неймар і Мессі - ЗМІ

Степан Черновецький / Фото: УНІАН

Власник ресторану - Армен Маїлян - теж затриманий.

Іспанське видання EL ESPAÑOL оприлюднило подробиці затримання сина колишнього мера Києва Степана Черновецького, повідомляє Українська правда.

"Ця операція проводилась спільно національною поліцією та Національною поліцією Каталонії. Вона закінчилась також арештом голови злочинної організації Степана Черновецького, який є сином колишнього мера Києва Леоніда Черновецького", - зазначено у матеріалі.

Згідно з даними ЗМІ, Черновецький-молодший відомий своєю пристрастю до світу боксу і володіє топ-клубом цього виду спорту в Україні "Elite Boxing". Водночас у клубі на запитання українського видання відповіли, що нічого не знають і жодної інформації про Степана Черновецького надати не можуть.

Іспанські ЗМІ зазначають, що відмивання коштів відбулося через японський ресторан "Yubari", який розкручувався завдяки спортсменам. Затримання відбувалося саме в цьому ресторані. Власник ресторану - Армен Маїлян - теж затриманий. На думку обвинувачення, відмивання коштів відбувалося через цей ресторан, який було відкрито в жовтні 2014 року. Він став відомий завдяки візитам гравців ФК "Барселона", зокрема, на його відкриття завітали Ліонель Мессі, Луїс Суарез, Неймар.

Угрупування звинувачують у відмиванні коштів, фальсифікації офіційних і комерційних документів.

Раніше повідомлялося, що у Барселоні в ресторані японської кухні Yubari поліція затримала сина колишнього мера Києва Степана ЧерновецькогоЗа попередньою інформацією управління боротьби з корупцією, йдеться про махінації із щонайменше 10 мільйонами євро, які були інвестовані в купівлю нерухомості. Також зазначається, що було встановлено зв'язок із компаніями, розташованими на Кіпрі і Віргінських островах.

Повʼязані теми:

Наступна публікація