Син екс-президента Молдови витрачав півмільйона доларів на місяць

Сина лідера молдавських комуністів Володимира Вороніна викликали на допит – у ЗМІ потрапили скандальні розшифровки з його кредитної картки.

Олега Вороніна - сина екс-президента Молдови та лідера Комуністичної партії Володимира Вороніна – викликали на допит до Центру боротьби з економічними злочинами та корупцією.

Антикорупційне відомство Молдови має намір з'ясувати джерела надприбутків Вороніна-молодшого. Підставою для виклику стала інформація в місцевих ЗМІ про витрати Олега Вороніна за однією з його банківських карт.

За даними роздруківки, яка охоплює період з 22 січня 2008 року по 29 травня 2009 року (його батько Володимир Воронін був змушений піти у відставку у вересні 2009 року), сума витрат перевищує вісім мільйонів доларів. Тобто, син екс-президента витрачав в середньому півмільйона доларів на місяць тільки за допомогою однієї кредитки.

Як свідчать розшифровки карти, Воронін витрачав гроші у Баден-Бадені, на Кіпрі, у Відні, Франкфурті, Гамбурзі, Сент-Моріці, Мюнхені, Парижі, Москві, Лондоні, Женеві, Осло, Греції, Одесі, Римі, Дубаї, де він зупинявся в найбільш розкішних готелях і займався шопінгом в найдорожчих магазинах.

Так, у Парижі син екс-президента Молдови проживав в готелі Ritz, де залишив за один раз близько 100 тисяч доларів. Таку ж суму він витратив і в іншому готелі - мюнхенському Charles. У фешенебельному магазині моди Roberto Cavalli Олег Воронін витрачав за раз більше 150 тисяч доларів.

Поповнював рахунки Воронін шляхом внесення на них мільйонів доларів готівкою, законність походження якої викликала у слідчих запитання.

За словами представника антикорупційного центру, Олег Воронін був запрошений до цієї установи для того, щоб розповісти про "свої непомірні витрати і джерела доходів". Воронин-молодший має з'явитися на допиті об 11 годині ранку в середу, 17 лютого.

За даними низки молдавських ЗМІ, Олег Воронін проживає в Австрії, хоча має будинок і бізнес в Кишиневі. Він нібито безпосередньо або через довірених осіб володіє кількома фірмами у сфері будівництва, контролює туристичний бізнес, цукрову промисловість, операції із зерном, надання інтернет-послуг, залізничні перевезення тощо. Він також є власником банку та деяких ЗМІ, крім того, має бізнес в Румунії. Згідно з непідтвердженою інформацією, бізнес сім'ї Вороніних оцінюється в 2 млрд євро.

Читайте також:

Лідер комуністів Молдови Воронін – політичному опоненту: "Пішов на хрін!"

У купах сміття біля парламенту Молдови знайшли оригінал Декларації незалежності

Екс-президента Молдови допитали з приводу масових погромів у Кишиневі

В центрі Кишинева застрелили главу великої виноробної компанії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: