Син генерала: північнокорейський солдат, який перебіг до Південної Кореї, розповів деталі своєї втечі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він також зазначив, що північнокорейська молодь "байдуже" ставиться до політики.

Північнокорейський солдат, який у грудні 2017 року під градом куль втік до Південної Кореї, виявився сином генерала.

Про це повідомляє AFP з посилання на японську газету Sankei Shimbun, якій перебіжчик дав перше інтерв’ю.

Рік тому Ог Чон Сон нелегально перетнув кордон у селищі Пханмунджом, яке розташоване у демілітаризованій зоні Кореї, за 53 км від Сеула. Солдата госпіталізували з серйозними травмами від вогнепальних поранень.

У газеті Sankei Shimbun зазначається, що 25-річний Ох Чон Сон є сином генерал-майора армії Північної Кореї. Проте, за даними видання, більшість мешканців КНДР його віку не вірні Кім Чен Ину.

Солдат називає себе "вищим класом", але незважаючи на привілейоване походження, він не відчував вірності керівництву Півночі. "Всередині Півночі люди, і особливо молоде покоління, байдужі один до одного, до політики та їхніх лідерів", - сказав Чон Сон.

Він був "байдужий" до правил Кім Чен Ина, третього покоління сімейства Кім, яке очолює КНДР, і не був зацікавлений ставленням друзів до цього. "Ймовірно, 80% мого покоління байдужі і не вірні", - вважає Ог Чон Сон.

"Цілком природньо не мати ані зацікавленості, ані вірності, оскільки спадкова система береться як дана, незалежно від нездатності годувати людей", - відзначив він.

Чон Сон також заперечив повідомлення ЗМІ на Півдні щодо того, що його хотіли вбити в КНДР. У виданні зазначили, що після невирішених проблем зі своїми друзями солдат вживав алкогольні напої. На шляху до свого посту він прорвався через контрольно-пропускний пункт і, побоюючись страти, вирішив продовжувати йти.

"Я боявся, що мене можуть стратити, якщо я повернуся назад, тому я перейшов кордон", - сказав він, додавши, що не шкодує про це.

мапа Пханмунджома, Пханмунджом, інфографіка, демілітаризована зона
ТСН.ua

За даними японського видання, чиновники японської розвідки підтвердили особу Ога. Варто зазначити, що Пханмунджом є основним привабливим туристичним об'єктом, і єдиним місцем на кордоні, де стикаються обличчям до обличчя сили з обох боків – КНДР та Південної Кореї.

Нагадаємо, делегації КНДР та Південної Кореї зустрілися на лінії розмежування. Північнокорейська сторона заявила, що очікує "суттєвого результату".

ВідеоКордон між запеклими ворогами: подробиці конфлікту Південної Кореї та КНДР

На Паралімпіаді в Пхенчхані у нашої команди сьогодні день перепочинку. Вже завтра біатлонні змагання й нові надії на медалі. Тим часом, кореспондент ТСН вирушив на північ країни, аби на власні очі побачити, де проходить кордон між запеклими ворогами.

Кордон між запеклими ворогами: подробиці конфлікту Південної Кореї та КНДР

Залиште свій коментар

Вибір редакції