Син Каддафі перейшов на бік опозиції

Саїф аль-Іслам, якому батько доручив забезпечити лояльність силовиків і не допустити їх переходу на бік опозиції, приєднався до учасників акції протесту в Бенгазі.

 Син лівійського лідера Муаммара Каддафі, Саїф аль-Іслам, приєднався до опозиціонерів, повідомляє іранський телеканал PressTV.

За даними каналу, Саїф аль-Іслам, якому батько доручив забезпечити лояльність силових структур і не допустити їх переходу на бік опозиції, 24 лютого приєднався до учасників акції протесту в Бенгазі. Це місто - другому за величиною в Лівії - вже кілька днів перебуває під контролем опозиції.

Повідомляється також, що син Каддафі дав зрозуміти, що його батько розглядає можливість самогубства або втечі до Південної Америки в разі неминучої загрози відсторонення від влади.

Підтвердження інформації про перехід сина Каддафі на бік опозиції з інших джерел не надходило.

Після початку заворушень у Лівії Саїф аль-Іслам Каддафі, що раніше не брав активної участі в політичному житті країни, кілька разів виступав по лівійському телебаченню. Каддафі-молодший тоді поклав провину за події в країні на "зовнішніх ворогів" і заявив, що вони хочуть розділити її на кілька радикальних ісламізованих держав. Крім того, він спростував повідомлення про використання військової авіації для придушення виступів опозиції, а також заявив, що з'явилися в іноземних ЗМІ дані про число загиблих в країні не відповідаю дійсності.

Масові акцій протесту противників Каддафі, який беззмінно править країною з 1969 року, проходять в Лівії з 16 лютого. Під контролем опозиції, на сторону якої перейшли кілька підрозділів армії, знаходиться значна частина країни. У результаті зіткнень загинули, за даними правозахисних організацій, до двох тисяч чоловік.

Нагадаємо, тільки вчора, 24 лютого, Саїф аль-Іслам Каддафі заявив, що всі порти і аеропорти в Лівії відкриті, життя в країні поступово "налагоджується".

Читайте також:

МЗС Лівії: у Каддафі немає рахунків у банках Швейцарії

Запеклі бої на сході Лівії: опозиціонери захопили найманців Каддафі

Каддафі знайшов винного "у всіх бідах Лівії"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: