Син Каддафі розповів президенту ФІДЕ про важку гуманітарну ситуацію в Лівії

Син Каддафі поскаржився президенту ФІДЕ Кірсану Ілюмжинову на важку гуманітурную ситуацію в Лівії через бомбардування НАТО.

Президент ФІДЕ (Міжнародної шахової федерації)  Кірсан Ілюмжинов минулої неділі по телефону провів переговори зі старшим сином лідера Лівії Мухаммедом Каддафі.

"Вчора у мене відбулася телефонна розмова з Мухаммедом Каддафі, в ході якої старший син лівійського лідера повідомив мені про важку гуманітарну ситуацію, яка склалася в Лівії в результаті бойових дій", - повідомив Ілюмжинов.

"За словами Мухаммеда Каддафі, в Лівії великі проблеми з продовольством, медикаментами і бензином, від чого страждає мирне населення", - сказав президент ФІДЕ.

Також він зазначив, що проінформує керівництво НАТО про реальну ситуацію в Лівії внаслідок бомбардувань.

"Я ще раз хочу підкреслити, що не займаюся політикою, але маю намір проінформувати керівників країн НАТО про критичну гуманітарної ситуації, що складається в Лівії", - підкреслив Ілюмжинов.

Ілюмжинов уже не раз зустрічався з Каддафі та його дітьми у Тріполі під час бойових дій. Востаннє це було на початку липня. Тоді син Каддафі розповів йому про те, що спецназ почав полювання на його батька.

Читайте також:

Розвідка США заявила, що у Каддафі закінчується іжа і пальне

Каддафі нагородив Вітренко "за боротьбу з американською агресією"

Німеччина допоможе лівійським повстанцям грошима Каддафі

Каддафі готовий перенести військові дії в Європу

США заявили про готовність надати притулок Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: