Син Каддафі Сааді втік до Нігеру

Міністр юстиції Нігера повідомив, що Сааді Каддафі у супроводі 9 людей рухається північною частиною країни.

Сааді Каддафі, один з синів Муаммара Каддафі 11 вересня прибув до Нігеру.

Як заявив міністр юстиції Нігера Мару Армаду, Сааді Каддафі та група його супроводу були виявлені у Нігері патрулем місцевих збройних сил. "Він перебував у супроводі дев'яти людей. Вони були перехоплені на шляху до Агадеса", - зазначив він. За даними місцевих ЗМІ, через це місто на півночі Нігера пройшли щонайменше два загони вірних Каддафі людей.

За словами міністра, у найближчі декілька годин син полковника прибуде до столиці Нігера Ніамей.

Сааді Каддафі є третім за старшинством з семи синів лідера Джамахірії. До повалення полковника він, разом зі своїм братом Сейф-аль Ісламом, вважався одним із ймовірних наступників батька на посту голови держави.

У ході громадянської війни Сааді командував спеціальними силами Лівії, елітним підрозділом армії. Навесні 2011 року один з лівійських солдатів заявив BBC, що Сааді особисто віддавав накази про застосування зброї проти повстанців у Бенгазі. Однак сам син полковника спростував цю заяву.

Раніше високопоставлені особи з оточення Каддафі вже знаходили притулок у Нігері. 9 вересня повідомлялося, що в місто Агадес прибули 14 прихильників полковника, серед яких були двоє генералів. 5 вересня до Нігеру прибув командир "бригад безпеки" режиму Каддафі Мансур Дао.

Читайте також:

Гвінея-Бісау готова надати Каддафі політичний притулок

Лівійські повстанці зайняли останній бастіон поваленого диктатора

Під Тріполі знайшли братські могили найманців Каддафі

Каддафі пообіцяв завдати поразки НАТО

ВідеоСин Каддафі Сааді втік до Нігеру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: