Син Каддафі заявив, що на його батька полюють закинуті до Лівії диверсанти

Син Каддафі заявив, що на території країни діють угруповання з фізичного знищення лідера Лівійської Джамахірії.

Старший син Муаммара Каддафі Мухаммед стверджує, що на території Лівії діють диверсійні групи, перед якими поставлено завдання щодо фізичного знищення його батька.

У понеділок, 4 липня, в Тріполі відбулася зустріч Мухаммеда Каддафі і президента ФІДЕ Кірсана Ілюмжинова, в ході якої син лівійського лідера заявив, що його батько не збирається залишати країну.

Крім того, як повідомили в офісі ФІДЕ, Мухаммед Каддафі зазначив, що на території країни діють угруповання з фізичного знищення лідера Лівійської Джамахірії.

Нагадаємо, що це другий візит Ілюмжинова до Тріполі за останній місяць. Під час першої зустрічі з лівійською владою, Каддафі заявив главі ФІДЕ, що він готовий до негайних переговорів з НАТО та представниками Бенгазі про майбутнє Лівії, але залишати свою країну не має наміру.

Між тим, раніше стало відомо, що лівійські повстанці більше не вимагають висилки Муаммара Каддафі з країни в разі його добровільної відставки, а згодні залишити полковника під домашнім арештом.

У свою чергу, інший син лівійського лідера Муаммара Каддафі Саїф аль-Іслам заявив, що військова операція НАТО проти Тріполі приречена на провал. За його словами, Національна перехідна рада в Бенгазі зараз просто тягне час, а його лідери розуміють, що шанси на перемогу рівні нулю, навіть якщо західні союзники докладуть максимум зусиль.

Читайте також:

Повстанці дозволили Каддафі залишитися в Лівії

Каддафі розпочав переговори з лівійськими повстанцями

Гаазький суд видав ордери на арешт Каддафі, його сина і глави розвідки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: