Син Каддафі заявив, що Великобританія не отримає лівійської нафти

Сейф аль-Іслам завірив, що у Лівії не бояться західної військової інтервенції.

Син лівійського лідера Муамара Каддафі Сейф аль-Іслам заявив, що керівництво Лівії не боїться с, а уряд Великобританії "має перестати із жадібністю думати про лівійську нафту".

Про це він сказав у інтерв'ю британській телекомпанії Sky News.

"Ми не боїмося, що вони атакують нас", - заявив Сейф аль-Іслам. Він додав, що використання сили проти режиму його батька "є неприйнятним". "Немає ніяких причин для використання сили проти нас", - вважає син Каддафі.

При цьому він спростував інформацію про те, що лівійські військово-повітряні сили завдавали удари по цивільному населенню у районах, підконтрольних повстанцям. Запобігання таких атак називається в якості мети запровадження зони, закритої для польотів.

Син Муамара Каддафі відмовився обговорювати можливість відставки його батька. "Головним зараз є питання не про те, хто править країною, а про відновлення порядку", - упевнений він.

При цьому Сейф аль-Іслам стверджує, що прем'єр-міністр Великобританії, а також лідери інших західних держав прагнуть організувати зміну режимів у Лівії та інших арабських країнах. На його думку, Девід Кемерон робить це тому, що "хоче бути героєм і зайняти місце в історії".

Як повідомляється, Сейф аль-Іслам спростував повідомлення західних і арабських ЗМІ, а також лівійської опозиції про те, що правлячий режим знищує мирне населення. "Покажіть мені хоча б одне свідчення цього, хоча б одного свідка", - підкреслив він.

Відзначимо, що у відповідь на питання, чи втратила лівійська влада схід країни, син Каддафі відповів негативно.

"У багатьох частинах Лівії зараз панує хаос, але там залишаються люди , там залишається наш народ, там залишаються цивільні влади, які підтримують контакт зі столицею і урядом. Люди там організовують свої сили поліції і сили безпеки. Ми не збираємося перекидати війська з заходу на схід. Лояльні нам жителі сходу, в тому числі, військові та поліцейські, самі перегруповуються для того, щоб вирішувати свої проблеми", - сказав Сейф аль-Іслам.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон заявив у Палаті громад, що не виключає можливості застосування сили у Лівії, додавши, що дав вказівку міністерству оборони і штабу збройних сил вивчити питання про створення закритої для польотів зони над територією цієї країни.

Резолюція Заходу вигнати полковника Муаммара Каддафі і запобігти гуманітарній катастрофі міцнішає, зазначає The Times. США теж включаються в роботу і передислокують ряд своїх військових кораблів, включаючи авіаносці, і винищувачів. Близько 2 тисяч американських морських піхотинців направляються в Середземномор'я. Крім того, Франція теж вивчає "військові рішення" кризи.

Читайте також:

ООН призупинила членство Лівії у Раді з прав людини

Великобританія готова повторити у Лівії Ірак і розпочати війну

Експерти: США готують Каддафі долю Саддама Хусейна

ВідеоСин Каддафі заявив, що Великобританія не отримає лівійської нафти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: