Син Кім Чен Іра повернувся з вигнання

Старший син північнокорейського лідера Кім Чен Іра - Кім Чен Нам повернувся в КНДР після декількох років мешкання за кордоном у вигнанні.

Старший син північнокорейського лідера Кім Чен Нам (Kim Jong-nam) повернувся в КНДР після декількох років мешкання за кордоном у вигнанні, повідомляє південнокорейська газета Chosun Ilbo з посиланням на джерело в спецслужбах.

Кім Чен Нам
Lenta.ru
Кім Чен Нам
За даними видання, 36-річний син Кім Чен Іра приїхав до Північної Кореї ще в червні і зайняв високий пост в правлячій Робочій партії КНДР. Зокрема, він очолив один з ключових департаментів, якому підкоряються партійні, армійські і урядові структури.

Разом з тим, Національна розвідувальна служба Південної Кореї офіційно не підтверджує цю інформацію. Нагадаємо, вигнання Кім Чен Нама почалося в 2001 році, коли він був затриманий в Японії при спробі в'їхати в країну по підробленому паспорту. Після цього він поселився в Макао - південній китайській автономії.

Експерти вважають, що з поверненням старшого сина лідера КНДР в країні загостриться боротьба за владу, оскільки Кім Чен Нам може стати наступником Кім Чен Іра. Варто відзначити, що Кім Чен Нам народився від другої дружини Кім Чен Іра Сон Хе Рім, проте напевно не відомо, чи були їх відносини оформлені офіційно.

Таким чином, не ясно, чи є Кім Чен Нам законнонародженим сином чи ні. Відносини між лідером КНДР і Сон Хе Рім згодом зіпсувалися, через що вона виїхала з країни і, за деякими даними, померла в Москві в 2002 році від невідомої хвороби.

Від третьої дружини у Кім Чен Іра народилися ще два сини - старший Кім Чен Чхоль і молодший Кім Чен Він. Раніше з'являлися повідомлення, що Кім Чен Нам зовсім не претендує на роль спадкоємця Кім Чен Іра (це, за деякими даними, і стало причиною його від'їзду за межу), а найбільш вірогідним наступником називали саме Кім Чен Чхоля.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: