Син Кім Чен Іра відмовляється від влади

Старший син керівника КНДР стверджує, що його батько ще не назвав свого наступника.

Старший син північнокорейського лідера Кім Чен Іра заявив, що у нього "немає інтересу" наслідувати владу свого батька.

"Ніхто не може нічого сказати напевно, і лише батько все вирішить", - сказав Кім Чен Нам журналістам в Пекіні, цитує південнокорейське агентство "Ренхап".

Він також не підтвердив раніше висловлені версії про те, що влада дістанеться молодшому з трьох синів голови КНДР - Кім Чен Уну.

"Нічого вигадувати, коли рішення ще не прийняте", - наголосив Кім Чен Нам.

Як відомо, нинішньому керівникові КНДР в цьому році виповнюється 67 років, і стан його здоров'я у багатьох викликає побоювання. З чуток, Кім Чен Ір переніс інсульт, і це змушує спостерігачів задаватися питанням про його наступника.

15 січня агентство "Ренхап", з посиланням на неназване джерело в розвідці, назвало Кім Чен Уна наступником "улюбленого керівника" північнокорейців.

З іншого боку, японська газета "Йоміурі", посилаючись на доповіді американської розвідки, назвало ймовірним спадкоємцем Кім Чен Нама.

Серед можливих наступників Кім Чен Іра в різний час називалися всі його сини (їх троє), а також ключові фігури в армії і в правлячій комуністичній партії (Трудовій партії Кореї). Офіційного спадкоємця досі не призначено.

Читайте також:

Кім Чен Ір знову "засвітився"
На Кім Чен Іра було скоєно замах
Кім Чен Ір дав ще один привід говорити про свою хворобу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: