Син лідера "Хамас" отримав притулок у США

Міністерство національної безпеки США зняло свої заперечення стосовно надання сину лідера "ХАМАС" політичного притулку і суд задовольнив прохання Мосаба Хасана Юсефа.

Мосаб Хасан Юсеф, який співпрацював з ізраїльською розвідкою, син лідера руху ХАМАС на Західному березі річки Йордан Шейха Хасана Юсефа, отримав політичний притулок у США.

Засідання суду з питання про надання Мосабу Юсеф притулку проходили в Сан-Дієго і зайняло близько 15 хвилин. Раніше проти того, щоб Юсеф-молодший залишився в США, виступало міністерство національної безпеки. Тим не менш у ході засідання представник відомства заявив, що воно знімає свої заперечення. Про причини зміни позиції американської влади представник міністерства не повідомив.

У лютому 2009 року йому вже відмовляли в притулку, так як уряд порахував, що Мосаб Юсеф представляє терористичну загрозу. Мосаб Юсеф живе в США з 2007 року, побоюючись переслідувань з боку колишніх соратників. З 1997 року він, будучи наближеним до керівництва ХАМАС, співпрацював зі Службою загальної безпеки Ізраїлю (ШАБАК). Крім того, він прийняв християнство. Як повідомлялося, з його допомогою ізраїльським спецслужбам вдалося заарештувати декількох високопоставлених членів ХАМАС, а також запобігти ряду терактів.

Читайте також:

ХАМАС заборонив палестинцям приймати гуманітарну допомогу

В Італії провели акцію протесту проти викрадення полоненого капрала

Сирія: Ізраїль поставив Близький Схід на порозі війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: