Син лідера КНДР став членом ЦК правлячої партії країни

На першій за останні півсторіччя конференції Трудової партії Кореї сина Кім Чен Іра введено до складу ЦК партії.

Син лідера КНДР Кім Чен Іра і його найбільш імовірний наступник Кім Чен Ин введений до складу ЦК правлячої Трудової партії Кореї (ТПК). Також Кім Чен Ина призначено на посаду віце-голови Центральної військової комісії.

Призначення Кім Чен Ина, який напередодні указом свого батька був зведений в чин генерала, було здійснене на першій за останні 44 року конференції ТПК.

За даними Центрального телеграфного агентства Кореї, сестра Кім Чен Іра Кім Ген Хі та її чоловік Чан Сон Тхек, яких південнокорейська преса вже назвала "регентами" молодого генерала Кім Чен Ина, також стали членами політбюро партії.

Ім'я Кім Чен Ина вже довгий час згадувалося, але тільки в іноземній пресі, після того, як японський кухар, що працював за контрактом на сімейство Кім Чен Іра, написав про це книгу. Оскільки в японській мові, на відміну від корейської, немає "и", ім'я молодшого сина північнокорейського керівника стали помилково писати в іноземній пресі як Кім Чен Ун.

Згідно північнокорейської ідеологічної теорії, революцію не можна завершити за життя лише одного покоління, оскільки їй постійно загрожують зовнішні і внутрішні вороги. Тому послідовне керівництво революцією має передаватися з покоління в покоління, і кращий спосіб для цього - від батька до сина.

На думку ряду спостерігачів, це тільки початок сходження Кім Чен Ина до спадкоємства керівних постів в КНДР. У самого Кім Чен Іра він зайняв близько 20 років і представляв собою довге і поступове зростання.

У той же час, сам Кім Чен Ір назвав "помилковими чутками з Заходу" повідомлення про те, що він готується передати владу своєму молодшому синові.

Читайте також:

Кім Чен Іра переобрали генсеком Трудової партії КНДР

США і Південна Корея почали спільні протичовнові навчання

Північна Корея збирає найбільший військовий парад у своїй історії

КНДР призначила дату виборів нових лідерів правлячої партії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: