Син лідера КНДР зробив пластичну операцію, щоб бути схожим на діда

Наступник лідера КНДР Кім Чен Ин став дуже схожим на діда, Кім Ір Сена. Західні ЗМІ припускаю, що синові північнокорейського керівника зробили пластичну операцію.

Молодшому сину північнокорейського керівника Кім Чен Іра - Кім Чен Ину – зробили пластичну операцію, щоб він став схожим на свого діда, першого президента КНДР Кім Ір Сена.

Як відзначає видання, першими з таким припущенням виступили південнокорейські газети. ЗМІ звернули увагу на те, що на перших офіційних знімках Кім Чен Уна, опублікованих минулого тижня, молодий чоловік дуже схожий на діда, але зовсім не схожий на самого себе з минулих фотографій.

Зокрема, журналісти вказували на те, що в порівнянні зі старими фотографіями Кіма-молодшого, у молодої людини значно змінилася будова обличчя, зокрема, він обзавівся другим підборіддям і круглими щоками, а кутки його губ стали загинатися донизу.

Крім того, на нових фотографіях Кім Чон Ин носить ту ж зачіску, що і Кім Ір Сен: коротко стрижені віскі і зачесане назад довге волосся на маківці. Між тим, підлітком Кім Чен Ин був худорлявим, і зовсім не був схожий на Кім Ір Сена.

У зв'язку з цим журналісти роблять припущення, що в якийсь момент молодшому синові Кім Чен Іра змінили зовнішність, щоб зробити його більш схожим на першого північнокорейського лідера, проголошеного вічним президентом країни.

У КНДР досі ніде не оголошувалося, що Кім Чен Ин обраний в якості наступника свого батька. Однак публікація фотографії, а також обрання молодшого сина лідера КНДР до Центрального комітету Трудової партії Кореї, підтверджує, що саме він стане наступником Кім Чен Іра, впевнені ЗМІ.

Читайте також:

У КНДР вперше опублікували фото наступника Кім Чен Іра

КНДР та Південна Корея почали військові переговори

Син лідера КНДР став членом ЦК правлячої партії країни

Кім Чен Іра переобрали генсеком Трудової партії КНДР

ВідеоУ КНДР вперше опублікували фото наступника Кім Чен Іра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: