Син президента Гвінеї замовив яхту за 380 млн долл: соцбюджет країни втричі менше

Правозахисники закликали США накласти санкції на Теодоріна Обіанга. Офіційна зарплата Теодоріна, який є міністром сільского господарства, не перевищує 6.799 доларів.

 Син президента Екваторіальної Гвінеї Теодоро Обіанг-молодший, більш відомий під ім'ям Теодорін, замовив німецької компанії Kusch Yachts яхту вартістю в 380 млн доларів. Ця сума втричі перевищує річний бюджет країни, що виділяється на освіту та охорону здоров'я.  Про це стало відомо правозахисній організації Global Witness.

Як повідомляється, На яхті буду розташовано кінотеатр, ресторан, бар і плавальний басейн.

Канцелярія уряду країни підтвердила факт будівництва яхти, проте спростувала припущення про покупку за держрахунок. Чиновники заявили, що плавзасіб буде куплений на гроші, які приносить Теодоріну його приватний бізнес.

Global Witness закликала США накласти санкції на Теодоріна Обіанга. Син президента,  який обіймає посаду міністра сільського господарства, володіє будинком в Малібу вартістю в 35 млн доларів, приватним лайнером вартістю в 33 млн і цілим парком розкішних авто. Правозахисники підкреслюють, що офіційна зарплата міністра не перевищує 6.799 доларів на місяць.

Президент Теодоро Обіанг, чиї статки Forbes оцінює в 600 млн доларів, прийшов до влади в результаті кривавого перевороту у 1979 році. В даний час він готується передати всю повноту влади в цій багатій нафтою африканської країні своєму синові Тедоріну.

За даними ООН, 20% жителів Екваторіальної Гвінеї не доживають і до п'яти років, а середній вік громадян становить лише 50 років. Крім цього, в країні не дотримуються права людини - тут практикують тортури, а також вбивства громадян спецслужбами.

Читайте також:

Журналісти знайшли супер-яхту Мєдвєдєва за 30 млн євро

Абрамович нарешті купив найдовшу яхту в світі

Президентом Екваторіальної Гвінеї вчетверте став диктатор-канібал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: