Син Трампа збрехав про зустріч з "кремлівською юристкою" під диктовку батька - ЗМІ

Радники Трампа заявили, що він часто нехтує рекомендаціями спеціалістів, із якими він працює.

Президент США Дональд Трамп сам диктував сину заяву про зустріч з російським адвокатом Наталією Весельницькою, яка відбулась в червні 2016 року.

Про це інформує The Washington Post.

Після того, як в ЗМІ з'явилася відповідна інформація зустріч Трампа-молодшого радники президента обговорювали варіанти відповіді для журналістів. Стратегія передбачала виступ Трампа-молодшого із заявою з правдивими даними.

"Але Трамп особисто продиктував заяву, в якій Трамп-молодший повідомив, що він і російський адвокат "перш за все обговорили програму про усиновлення російських дітей" під час зустрічі в червні 2016 року", - пише видання, посилаючись на людей, які знайомі із ситуацією.

ВідеоСин Трампа свідчитиме перед сенаторським комітетом з розвідки щодо розмови з росіянкою

Трамп-молодший У заяві наголошувалося, що тема зустрічі не стосувалася виборчої кампанії. Але пізніше син Трамп визнав, що погодився на зустріч після отримання листа, в якому йому обіцяли надати компромат на Гілларі Клінтон.

Радники Трампа заявили виданню, що американський сам собі адвокат, стратег і публіцист і часто нехтує рекомендаціями професіоналів, яких найняв.

Як повідомлялося раніше, заяви про зв'язок передвиборчої кампанії Трампа з Росією наклали тінь на його перші п'ять місяців на посаді президента США.  Кремль спростував висновки американських спецслужб про те, що Москва намагалася схилити вибори на користь Трампа, використовуючи такі засоби, як зловживання електронними поштами лідерів демократів. Трамп заперечував будь-яку змову з Кремлем
 
Під час першої зустрічі президента США Дональда Трампа і глави РФ Володимира Путіна політики обговорювали втручання РФ в американські вибори. 

 

Залиште свій коментар