Син Трампа зустрічався з "кремлівською" юристкою заради даних, що зашкодять Клінтон - NYT

Син президента США стверджує, що заяви жінки не мали сенсу. 

Син президента США Дональда Трамп Дональд Трамп-молодший погодився на зустріч із пов'язаним із Кремлем юристом під час передвиборчої кампанії 2016 року через обіцянку інформації, яка зашкодить кандидату від демократів Гілларі Клінтон.

Про це повідомляє впливове видання The New York Times з посиланням на трьох чиновників з Білого дому.

Окрім Трампа-молодшого, в зустрічі брали участь голова кампанії Трампа Пол Манафорт та зять республіканця Джаред Кушнер.

Американське видання процитувало заяву Трампа-молодшого, в якій він визнав зустріч з російською юристкою Наталією Весельницькою.

"Після обміну люб'язностями жінка заявила, що має інформацію про те, що особи, пов'язані з Росією, фінансують Національний комітет демократичної партії та підтримують пані Клінтон. Її заяви були невизначеними, неоднозначними і не мали сенсу. Ніяких  подробиць або супровідної інформації не було надано, або навіть пропонувалося. Стало  зрозуміло, що вона не має значущої інформації", - наводить NYT цитату сина Трампа.

Дональд Трамп-молодший
Reuters
Дональд Трамп-молодший

За його словами, згодом юристка переключила увагу на тему всиновлення російських дітей і так званий "список Магнітського". Трамп вважає, що це і було справжньою метою юристки, а слова про Клінтон були лише приводом для зустрічі.

Юристи президента США поквапилися заявити, що Трамп-старший "не знав і не відвідував" зустріч 2016 року між його сином, Дональдом Трампом-молодшим, та адвокатом, пов'язаним з Кремлем.
 
 
Як повідомлялося раніше, заяви про зв'язок передвиборчої кампанії Трампа з Росією наклали тінь на його перші п'ять місяців на посаді президента США.  Кремль спростував висновки американських спецслужб про те, що Москва намагалася схилити вибори на користь Трампа, використовуючи такі засоби, як зловживання електронними поштами лідерів демократів. Трамп заперечував будь-яку змову з Кермлем
 
Під час першої зустрічі президента США Дональда Трампа і глави РФ Володимира Путіна політики обговорювали втручання РФ в американські вибори. 

Залиште свій коментар