Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Син Усами бен Ладена записав звернення з погрозами помститися за батька - Reuters

Син Усами бен Ладена записав звернення з погрозами помститися за батька - Reuters

У 21-хвилинному зверненні терорист погрожує атакувати всіх, хто пригнічує "ісламські держави".

Син вбитого міжнародного терориста та колишнього лідера ісламської терористичної організації "Аль-Каїда" Усами бен Ладена Хамза бен Ладен у своєму 21-хвилинному зверненні "Ми всі Усама" пообіцяв помститися за батька.

Терорист погрожує атаками США, повідомляє Reuters.

"Ми будемо продовжувати атакувати вас, як у вашій країні , так і за кордоном у відповідь на пригнічення народів Палестини, Афганістану, Сирії, Іраку, Ємену, Сомалі та інших ісламських держав, які не пережили ваш гніт" , - заявив Хамза .

Він також підкреслив, що це не стільки помста за батька, скільки помста за всіх тих, хто захищає іслам.

"Що стосується помсти ісламської нації за шейха Усаму, нехай буде Аллах милостивий до нього , але це не тільки помста за нього, але й за тих, хто захищав іслам", - додав терорист.

Нагадаємо, 1 травня 2011 року президент США Барак Обама оголосив, що Усама бен Ладен був вбитий. Цього дня невеликий загін американців, що працював за прямим наказом Барака Обами, провів операцію в Абботтабаді, Пакистан, за 100 км від Ісламабаду, підтверджуючи попередні заяви офіційних осіб США. Усаму бен Ладена було вбито пострілом в голову. Здійснив постріл військовослужбовець підрозділу Сил спеціальних операцій "Морські котики" ВМС США Роберт О'Ніл.

Бен Ладен та його оточення були вбиті під час перестрілки. Серед американських солдат не було вбитих і поранених. За словами офіційних осіб США, операція відбувалася без повідомлення про неї Пакистану. Повідомлялось, що багато пакистанців шоковані цією нелегітимною операцією. Під час офіційної заяви Обама сказав, що американські солдати "намагалися уникати цивільних жертв". Опісля стало відомо, що три чоловіки та одна жінка були вбиті разом з бен Ладеном. Одним із чоловіків ймовірно був син бен Ладена. Жінка була вбита, оскільки "використовувалася як живий щит одним із захисників бен Ладена". ДНК тіла бен Ладена порівняли зі зразками ДНК його мертвої сестри, що підтвердило особу бен Ладена. Тіло бен Ладена зберігалося в руках військовиків США і після розпізнавання було поховане в морі згідно з ісламськими традиціями.

Залиште свій коментар

Вибір редакції