Сина бен Ладена вислали з Єгипту

Влада Єгипту вислала з країни Омара бен Ладена, одного з дев`ятнадцяти синів ватажка терористичної організації ”Аль-Каїда” Осами бен Ладена.

Він повернувся до Єгипту у суботу ввечері разом із дружиною після того, як Іспанія відмовила йому в політичному притулку.

Як заявив представник служби безпеки Єгипту, поліція затримала Омара в каїрському міжнародному аеропорту для з`ясування причин його звернення до іспанської влади.

Дружина Омара - 52-річна Джейн Фелікс-Браун - раніше заявляла, що єгипетська влада відмовила парі в продовженні дозволу на проживання, що і стало однією з причин шукати притулку в Іспанії.

Омар бен Ладен та Джейн Фелікс-Браун
Архів
Омар бен Ладен та Джейн Фелікс-Браун
Нагадаємо, 28-річний Омар з дружиною зійшов з літака, який слідував з Каїра до Касабланки (Марокко), і провів тиждень в транзитній зоні мадридського аеропорту Барахас, чекаючи відповіді іспанської влади на його прохання про політичний притулок. Зрештою Омар одержав відмову, оскільки його побоювання за своє життя на Близькому Сході не послужили достатньою підставою для надання Іспанією політичного притулку.

Він спробував оскаржити це рішення, проте одержав повторну відмову і був видворений з країни назад в Єгипет.

Раніше Омар вже намагався влаштуватися у Великобританії, але в квітні 2008 року він також одержав відмову на підставі того, що його присутність в країні може викликати хвилю занепокоєння серед населення.

Омар, один з 19 дітей Осами бен Ладена, всіляко заперечує свої зв'язки з батьком, стверджуючи, що не мав з ним контактів з 2000 року. Він також не раз заявляв, що має намір стати "послом миру" і запевняв громадськість в своїх пацифістських намірах.

За наявними даними, після допиту в каїрському аеропорту подружжя бен Ладен вилетіло у Доху, столицю Катару.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: