Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сина Фіделя Кастро, який вчинив самогубство, поховали на головному кладовищі в Гавані

На похороні були присутні близькі родичі і друзі Кастро-молодшого.

Фідель Кастро Діас-Баларт, старший син лідера Кубинської революції Фіделя Кастро, був похований у неділю на гаванському цвинтар імені Христофора Колумба.

Про це пише ТАСС.

1 лютого Кастро-молодший покінчив життя самогубством. Протягом декількох місяців він перебував під наглядом лікарів через важку депресію. Син Фіделя Кастро, якого на острові через сильну зовнішню схожості з батьком звали Фіделіто ("маленький Фідель"), пішов з життя у віці 68 років.

Кастро-молодший похований на головній алеї кладовища, в мавзолеї кубинської Академії наук з чорного мармуру.

На похороні були присутні близькі родичі і друзі Кастро-молодшого, а також, за деякими даними, високопоставлені члени кубинського уряду.

За даними іспанського агентства EFE, прощання з Кастро-молодшим відбулося в будівлі кубинської Академії наук, віце-президентом якої він був до самої смерті.

Нагадаємо, що раніше в столиці Куби Гавані померла 78-річна Августина-дель-Кармен Кастро. Вона була рідною молодшою сестрою колишнього керівника Куби Фіделя Кастро і нинішнього лідера країни Рауля Кастро.

 

У революціонера і держдіяча Куби Фіделя Кастро було шість братів і сестер. Сестра Анхела померла у 2012-му, сам Фідель і його старший брат Рамон – 2016. У живих залишилися троє: 83-річна Хуаніта-Марія живе в США, 82-річна Емма живе в Мексиці, а 85-річний Рауль зараз займає найвищу посаду на Кубі – він є головою Держради і Ради міністрів.

ВідеоНа Кубі вкоротив собі віку син Фіделя Кастро

Чоловік кілька місяців поспіль лікувався від тривалої депресії. Однак, вирішив піти з життя і залишив передсмертну записку, зміст якої поки не розкривають. Фіделю Анхелю Кастро було 68 років, за фахом він був фізиком-ядерником і працював віце-президентом кубинської Академії наук.

На Кубі вкоротив собі віку син Фіделя Кастро

Залиште свій коментар

Вибір редакції