Сина Саркозі обрали членом ради "паризького Сіті"

Молодший син президента Франції увійшов до ради з облаштування ділового центру Парижа, але пообіцяв, що на посаду глави балотуватися не буде.

23-річного Жана Саркозі, молодшого сина президента Франції, обрали членом Адміністративної ради ділового району Дефанс в передмісті Парижа.

За його призначення в п'ятницю, 23 жовтня, проголосували депутати французького департаменту О-де-Сен.

Напередодні в телеінтерв'ю Саркозі-молодший заявив, що візьме участь у голосуванні, але не претендуватиме на посаду голови цієї Ради, вибори якої, за даними ЗМІ, призначені на 4 грудня.

Це рішення він ухвалив під тиском громадськості, яка вимагала від сина президента не брати участь у виборах на посаду голови Ради, поки він не набереться досвіду. Наразі Жан вчиться на другому курсі юридичного факультету.

Крім того, критики звинувачували Ніколя Саркозі у просуванні свого сина, а британська преса охрестила молодого кандидата "Принцом Жаном".

Екс-кандидат в президенти Франції, соціалістка Сеголен Руаяль навіть натякнула, що бюджет Дефанса може стати в нагоді Саркозі до наступної президентської кампанії - вибори пройдуть в 2012 році.

Район Дефанс – найбільший в континентальній Європі діловий квартал. Для Франції він має приблизно таке ж значення як для Великобританії Сіті або для Нью-Йорка – Уолл-Стріт.

Рада з облаштування Дефансу є промисловою і комерційною установою, яка проводить роботи з розвитку району, вкладає кошти в дорожню інфраструктуру і громадський транспорт.

Читайте також:

Шквал критики змусив сина Саркозі відмовитися від посади

23-річний син Саркозі керуватиме фінансовим центром Парижа

Син Саркозі іде на вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: