Сини Каддафі розробили таємний план з повалення батька

Син Каддафі Сейф аль-Іслам, який раніше неодноразово виступав на підтримку батька, разом з братом розробили план з повалення лідера Джамахирії.

Сини лідера Лівійської Джамахирії Муаммара Каддафі розробили план відсторонення батька від влади і переходу Лівії до демократичних реформ. Про це повідомляє The New York Times.

За даними видання, авторами плану повалення Каддафі є Сейф аль-Іслам і Сааді аль-Каддафі.

Варто відзначити, що раніше Сейф аль-Іслам неодноразово виступав на підтримку батька і представляв інтереси офіційної влади Лівії.

Водночас, Сааді є командувачем спеціальними силами Лівії, у минулому був професійним футболістом. Обидва раніше фігурували в списку головних претендентів на пост лідера Лівії після відходу Муаммара Каддафі від справ.

У чому конкретно полягає план синів лівійського лідера, не уточнюється. За даними The New York Times, Муаммар Каддафі, як і раніше не збирається припиняти протистояння з повстанцями і впевнений, що за розпалюванням громадянської війни в Лівії стоять іноземні ісламісти.

Непрямим підтвердженням існування плану синів Каддафі служить повідомлення про візит помічника Сейф аль-Іслама Мохамеда Ісмаїла до Лондона.

За даними видання, радник представив дипломатичним колам Великобританії план, згідно з яким влада в Лівії перейде до Сейф аль-Ісламу, а потім в країні будуть проведені демократичні реформи.

Також раніше стало відомо, що з Лівії до Великобританії втік міністр закордонних справ Муса Куса.

Як відомо, всього у Каддафі семеро синів, майже всі вони задіяні в органах влади в Лівії або в керівництві збройними силами. Сейф аль-Іслам раніше неодноразово називався одним з найбільш прозахідних лівійських політиків.

Громадянська війна в Лівії, яка поставила під загрозу існування режиму Муаммара Каддафі, почалася в середині лютого 2011 року.

19 березня в конфлікт втрутилася авіація сил країн - членів НАТО і їхніх союзників. Повстанці, які виступають проти режиму Каддафі, базуються в місті Бенгазі, де організована Національна перехідна рада.

Революціонери стверджують, що готові піти на перемир'я з офіційною владою країни в разі висилки всіх іноземних найманців за кордон і виведення урядових військ із західних міст Лівії.

Читайте також:

США погодилися продовжити бомбардування в Лівії на одну добу

Режим Каддафі почав мирні переговори з Грецією

Війська Каддафі відвойовують північ Лівії: місто Зінтан в облозі

Лівійські повстанці знов відбили портове місто Брега

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: