Сини вбитого журналіста Хашоггі попросили Саудівську Аравію повернути тіло батька

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Слідчі досі не знайшли тіло журналіста.

Сини вбитого саудівського журналіста Джамаля Хашоггі просять Саудівську Аравію повернути тіло батька для його поховання.

Про це вони розповіли в інтерв’ю CNN.

Салах та Абдулла зазначили, що їхній батько був дуже "мужнім, щедрим та сміливим". Вони також розповіли, що пережили кілька тижнів страждань та невпевненості після інформації про зникнення Хашоггі.

"Все, що ми хочемо просто зараз, — це поховати його в Аль-Баки (цвинтар – ред.) у Медині разом з іншою частиною його сім'ї", - розповів Салах.

Він підкреслив, що говорив про це із владою Саудівської Аравії та сподівається, що це питання найближчим часом вирішиться.

Нагадаємо, 59-річний Хашоггі ще 2 жовтня вирушив зі своєю нареченою в генконсульство Саудівської Аравії в Стамбулі для того, щоб забрати необхідні для майбутнього весілля документи. Його наречену до закладу не впустили і через п'ять годин очікування їй повідомили, що Хашоггі вже пішов з консульства. Пізніше вона сказала, що не довіряє інформації та не знає, де зараз перебуває журналіст.

У журналіста були давні зв'язки з королівською родиною Саудівської Аравії, але він критично писав про нинішній уряд і спадкового принца Мухаммеда бін Салмана. У Туреччині підозрюють, що чоловіка допитували, катували, а після цього вбили і розчленували. Для цього в Стамбул в той день прилетіло 15 співробітників саудівських спецслужб. Слідство має відповідні звукозаписи. Після декількох тижнів заперечень і під потужним тиском країн Заходу, влада Саудівської Аравії все ж визнала, що журналіст загинув в їхньому консульстві.

ВідеоТуреччина вважає, що тіла журналіста Хашоггі позбулися за допомогою хімічного розчинника

Туреччина вважає, що тіла убитого у саудівському консульстві журналіста Джамала Хашоггі позбулися за допомогою хімічного розчинника. Про це американському виданню Washington Post, де працював Хашоггі, розповів турецький високопосадовець. 

Туреччина вважає, що тіла журналіста Хашоггі позбулися за допомогою хімічного розчинника

Залиште свій коментар

Вибір редакції