Синій, червоний, білий?..

Більшість росіян знає, що зображене на державному гербі РФ, але плутають слова гімну Росії і розташування кольорів на прапорі країни.

Про це свідчать дані опиту, проведеного Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦОГД).

За результатами дослідження, 84% росіян правильно відповіли на питання про те, що зображене на гербі країни.

Державний прапор жителям країни знайомий не так добре - тільки 55% опитаних вірно вказали його кольори і їх розташування. Ще третину респондентів (34%) точно знають кольори прапора, але неправильно вказують їх розташування.

Якнайменше інформовані росіяни відносно гімну. Вірно назвати його перші слова в ході опиту вдалося тільки третині респондентів (34%). Неправильних відповідей було приблизно стільки ж (32%), а ще 35% учасників дослідження взагалі важко відповісти на це питання.

Соціологи відзначають також, що якщо рівень інформованості про герб і прапор за останні три роки практично не мінявся, то про гімн - помітно зріс. Так, частка росіян, що знають його слова, збільшилася з 19% в 2004 році до 34% в 2007 році.

Всеросійський опит ВЦОГД проведений 16-17 червня 2007 року. Опитані 1 тисяча 599 чоловік в 46 областях, краях і республіках Росії. Статистична погрішність не перевищує 3,4%.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: