Синод РПЦ обрав тимчасового главу церкви

Митрополит Смоленський і Калінінградський Кирил став міценаглядачем Московського патріаршого престолу.

Він керуватиме церквою до офіційних виборів її нового глави, які пройдуть на Помісному Соборі протягом найближчих шести місяців.

Таке рішення було ухвалене на екстреному засіданні Священного Синоду Російської православної церкви, яке сьогодні, 6 грудня, відбулося в резиденції патріарха в Пєрєдєлкіно.

У заході брали участь сім архієреїв, які є постійними членами Синоду, - митрополит Київський і всієї України Володимир, митрополит Санкт-петербурзький і Ладозький Володимир, митрополит Мінський і Слуцький Філарет, митрополит Крутицкий і Коломенський Ювеналій, митрополит Смоленський і Калінінградський Кирил, митрополит Кишеневський і всієї Молдови Володимир, митрополит Калузький і Боровський Климент.

Тіло померлого патріарха, яке знаходилося в домовому храмі резиденції в Пєрєдєлкіно, наразі перевезли в храм Христа Спасителя, де пройде публічна церемонія прощання, яка триватиме до вівторка.

Під час транспортування тіла близько 500 людей, багато хто зі свічками в руках, стояли обабіч дороги біля стін резиденції.Сама дорога була всипаної білими трояндами, хризантемами і червоними гвоздиками.

Похорони Алексія II відбудуться 9 грудня в Богоявленському (Єлоховському) кафедральному соборі Москви. Главою комісії з організації цієї церемонії також обраний митрополит Кирил.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: