Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Синові Трампа загрожує небезпека через зв'язки з Росією - The New York Times

Його стан стрімко погіршується.

Дональд Трамп-молодший встановив зв'язок з Росією. Про це повідомляється на сайті газети The New York Times.

Від самого початку правда була в електронних листах Дональда Трампа-молодшого, які він опублікував в Twitter у вівторок вранці, коли дізнався, що The New York Times збирається опублікувати їхній зміст.

У такій брутальній і очевидній манері, яка могла б змусити почервоніти голлівудського сценариста, листи підтверджують те, що протягом року неодноразово заперечував президент, його син і інші люди: топ-учасники кампанії Трампа зустрічалися з представниками російського уряду, сподіваючись на допомогу в нанесенні збитку Гілларі Клінтон і перемогу Дональда Трампа.

3 червня 2016 року молодший Трамп отримав електронний лист від Роба Голдстоуна, колишнього британського репортера таблоїдів і музичного публіциста, в якому говорилося, що російський урядовий адвокат "запропонував надати кампанії Трампа деякі офіційні документи та інформацію, яка допоможе викрити Гілларі і її угоди з Росією, і буде дуже корисна вашому батькові".

"Очевидно, що це дуже важлива інформація високого рівня, і вона є частиною Росії і її підтримки уряду Трампа", - продовжив Голдстоун.

На цьому етапі будь-яка компетентна і етична кампанія зв'язалася б з ФБР. Так вчинила кампанія Гора 2000 року, коли вона таємничим чином отримала конфіденційні матеріали дебатів, що належать кампанії Буша.

У світі президента Трампа етика – для дурнів. Його син відповів Голдстоуну: "Якщо це те, що ви говорите, я хочу отримати це, особливо пізніше цього літа" – ймовірно, за його припущенням, саме тоді інформація завдала б найбільшої шкоди.

9 червня молодший Трамп зустрівся в Трамп-Тауер з російським адвокатом Наталією Весельницькою, яка має зв'язки з Кремлем. Там також були присутні члени внутрішнього кола Трампа – голова кампанії Пол Манафорт і Джаред Кушнер, зять президента Трампа, а тепер старший радник Білого дому. (Кушнер спочатку не згадав про цю зустріч, та деяких інших з російськими офіційними особами на своєму слуханні про допуск в Комітеті з безпеки).

Що сталося на зустрічі? Нічого, каже Дональд Трамп-молодший, який також повідомив, що зустріч відбулася до того, як у моду увійшла нинішня російська лихоманка. Менш ніж через два місяці CNN попросив його розповісти про припущення, що Росія намагається допомогти кампанії його батька. "Це огидно, так фальшиво", - сказав Трамп. - Складно придумати велику брехню".

Він міг би подумати трохи довше, особливо про свої численні суперечливі оповідання про те, що сталося на зустрічі з Весельницкою. У неділю, наприклад, він сказав, що не повідомив нічого істотного про зустріч Манафорта і Кушніра заздалегідь. Але тема обміну листами з Голдстоуном, яку Трамп відправив обом чоловікам, свідчила: "Росія - Клінтон - приватна і конфіденційна [інформація]".

Дональд Трамп-молодший, схоже, перебуває в реальній правовій небезпеці. Федеральний закон про фінансування виборчих кампаній забороняє політичним кампаніям запитувати будь-які "цінні речі" у іноземних громадян. За цим стандартом, згода Трампа на зустріч з Весельницькою, звичайно, виглядає неправильною. Будь-які звинувачення в цьому відношенні можуть бути висунуті Робертом Мюллером III, спеціальним прокурором, який здійснює контроль розслідування щодо Росії, або Департаментом юстиції під керівництвом заступника генерального прокурора Роду Розенштейна, який взяв на себе всі пов'язані з Росією питання після того, як у березні Генеральний прокурор Джеф Сешнс взяв самовідвід.

Між тим, республіканці в Конгресі продовжують ховатися, поки положення Трампа стрімко погіршується. Сенатор Оррін Хетч сказав, що увага до електронних листів "роздута", і назвав Дональда Трампа-молодшого "дуже хорошим хлопцем".

Віце-президент Майк Пенс намагався якомога швидше втекти від безладу. Він "не знав про зустріч", - сказав його прес-секретар, - і не зосереджується на розповідях про час, до того, як він приєднався до команди".

А як щодо президента? Голдстоун закінчив свій лист молодшому Трампу, сказавши: "Я також можу надіслати це вашому батькові", через його особистого помічника. Дональд Трамп-молодший категорично заперечував, що його батько знав про зустріч, але в це важко повірити, враховуючи, хто там був присутній, і неможливо прийняти, враховуючи нечесність молодшого Трампа.

У вівторок президент Трамп був нехарактерно пасивним в соціальних мережах. Його прес-служба опублікувала тільки одну беземоційну заяву на підтримку Дональда-молодшого. "Мій син – людина високих моральних якостей, і я вітаю його відкритість". Але відкритість – одна з багатьох речей, поряд з довірою, якої не вистачає цієї адміністрації. Тому, коли Дональд Трамп-молодший стверджує, що він опублікував "повний ланцюжок електронних листів", слід запитати, що ще він приховує?

Нагадаємо, що 11 липня перший син президента США Дональд Трамп-молодший оприлюднив електронні листи, які він відправив, щоб організувати зустріч з адвокатом, яка була пов'язана з Кремлем. Адвокат переконував, що має інформацію, яка б могла нашкодити тодішньому кандидату від демократів Хілларі Клінтон. Трамп-старший високо оцінив відкритість свого сина і назвав його "хорошою людиною". Інші питання Трамп порекомендував ставити його синові Дональду і адвокатам. Офіс спецпрокурора США проведе окреме розслідування цієї зустрічі.

Відео Старший син Трампа міг отримати компромат на Гілларі Клінтон з рук росіянки

Залиште свій коментар

Вибір редакції