Сирія стає "другою Лівією"

Прем'єр-міністр Великобританії вказав на наявність у політичного режиму Сирії безлічі спільних рис з колишнім лівійським режимом Каддафі.

Обстановка в Сирії загострюється за лівійським сценарієм: по країні вирують акції протесту, Євросоюз, посилюючи санкції, заборонив імпорт сирійської нафти, а МЗС Росії закликало до помірності.

Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон заявив, що президент Сирії Башар Асад має піти у відставку, вказавши на наявність у його політичного режиму безлічі спільних рис з колишнім лівійським режимом Каддафі.

"Так само, як і в Лівії, там є диктатор, який творить жахливі речі по відношенню до свого народу", - вважає він. Однак, як підкреслив Кемерон, на даний момент не так легко забезпечити прийняття Радою безпеки ООН резолюції про введення більш жорстких міжнародних санкцій по відношенню до Сирії.

Напередодні, після завершення Рамадана - місяця мусульманського посту - сирійська опозиція, натхненна перемогою повстанців над режимом Каддафі в Лівії, перейшла до щоденних акцій протесту.

Сутички з силами безпеки Сирії приносять ще більше жертв. Державне ж телебачення Сирії не повідомляє про демонстрації, однак зазначає, що антиурядові активісти, підтримувані Заходом, намагаються викликати заворушення на вулицях країни.

Нагадаємо, що 2 вересня уряди держав Європейського союзу ухвалили рішення ввести заборону на імпорт сирійської нафти і нафтопродуктів в свої країни.

Читайте також:

Очевидець штурму сирійського міста Хама: "Людей вбивали як овець"

Радбез ООН зажадав припинити насильство в Сирії

Влада Сирії повідомила про перемогу над повстанцями у двох містах

13-річний хлопчик, убитий спецслужбами, став символом революції у Сирії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: