Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сирія визнала незалежність самопроголошених Абхазії та Південної Осетії

Сирія визнала незалежність самопроголошених Абхазії та Південної Осетії

Країни домовилися про взаємне визнання та встановлення дипломатичних зв’язків.

Сирійська арабська республіка домовилася про взаємне визнання та встановлення дипломатичних відносин із самопроголошеними республіками Абхазія і Південна Осетія.

Про це повідомили у прес-службах президента Абхазії і Міністерства закордонних справ Південної Осетії.

"29 травня 2018 року Республіка Абхазія і Сирійська Арабська Республіка оголосили про взаємне визнання та встановлення дипломатичних відносин між двома країнами на рівні Посольств, що відображає їхнє спільне прагнення розвивати відносини в усіх сферах", - йдеться у повідомленні на сайті президента Абхазії Рауля Хаджимби.

Своєю чергою у міністерстві закордонних справ Республіки Південна Осетія наголосили, що "взаємне визнання та встановлення дипломатичних відносин між Республікою Південна Осетія та Сирійською Арабською Республікою на рівні посольств" регулюватимуть Віденська конвенція про дипломатичні відносини від 18 квітня 1961 року і Віденська конвенція про консульські відносини від 23 квітня 1963 року.

Нагадаємо, у квітні невизнана світом Абхазія запропонувала військову допомогу Сирії. Причиною такого рішення стало те, що там проживають багато етнічних абхазів, які переселилися туди в 19 столітті внаслідок Кавказької війни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції