Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сирійська армія зняла дворічну облогу "ІД" з частини міста Дейр-ез-Зор

В оточенні бойовиків залишається військовий аеропорт.

Сирійська урядова армія розбила групу бойовиків "Ісламської держави", яка кілька років тримала в облозі урядові сили у місті Дейр-ез-Зор.

Про це повідомляє AFP із посиланням на сирійські державні ЗМІ.

Сирійська арабська армія увійшла на військову базу 137-ї бригади у західній частині міста. Урядові війська підтримували ополченці та російська авіація.

Урядові сили та десятки тисяч мирних жителів у місті потрапили в облогу з боку "ІД" більше двох років тому, стикаючись із проблемами нестачі харчування та медикаментів.

На початку цього року контрольовані урядом частини міста були розділені на дві шляхом атаки з боку ісламістів. Просування армії до бази 137-ї бригади зняло облогу з північної частини міста. Але південна підконтрольна уряду частина міста, включаючи військовий аеропорт, залишається в оточенні.

Урядові сили рухаються в напрямку південних районів і наразі перебувають від них на відстані приблизно 15 кілометрів.

Вважається, що близько 100 000 людей перебувають у контрольованих урядом районах Дейр-ез-Зора і ще близько 10 000 людей у частині міста, що перебуває під владою "ІД".

Нагадаємо, підтримувані США "Демократичні сили Сирії", до яких належать арабські й курдські підрозділи, захопили старе місто Ракки, яке називають фактичною столицею "Ісламської держави" в Сирії. 

ВідеоСША почали постачати озброєння сирійським курдам, які намагаються відбити в ІДІЛ місто Ракка

Залиште свій коментар

Вибір редакції