Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сирійська головоломка в інфографіці: хто з ким воює у жорстокій війні на Близькому Сході

Війна забрала життя понад 350 тисяч людей.

Громадянська війна у Сирії почалася 2011 року, коли незадоволені політикою президента Бараша Асада сирійці вийшли мітингувати проти нього. Згодом мітинги переросли у збройне повстання.

До громадянської війни, в якій спочатку брали участь війська Башара Асада та опозиція, з часом долучалися все нові і нові учасники з-поза меж Сирії.

У 2014 році на території Сирії та сусіднього Іраку з'явилася потужна і жорстока сила у вигляді терористичного угруповання "ІДІЛ". Воно оголосило війну усім і захопило великі території. Задля боротьби проти радикальних ісламістів свої військові сили до Сирії направили коаліція на чолі із США, а також Росія.

Тепер те, що відбувається у Сирії, навряд чи можна назвати громадянською війною. Це багаторівневий складний конфлікт, в якому переплітаються національні, регіональні та геополітичні інтереси різних сторін.

Сирія, хто з ким воює, інфографіка
ТСН.ua

З початку військового конфлікту у Сирії загинуло більше 350 тисяч людей, із них - понад 100 тисяч цивільних. Мільйони людей змушені були покинути свої домівки і у 2015 році це викликало масштабну міграційну кризу у Європі, наслідки якої ЄС намагається подолати і сьогодні.

Кількість жертв війни у Сирії, березень 2018, інфографіка
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції