Сирійська опозиція заявила про звільнення від бойовиків "ІД" міста Манбідж

Терористів вибили з міста курдсько-арабські загони.

Сирійські повстанці з курдсько-арабського угруповання "Демократичні сили Сирії" (SDF) заявили про звільнення від бойовиків "Ісламської держави" міста Манбідж.

Підтримувані коаліцією на чолі з США повстанці зазначили, що останній район міста, який усе ще перебував під контролем екстремістів, був "повністю очищений від банд", передає DW.com.

Зараз у Манбіджі триває робота по розмінуванню території.

Терористи "ІД" захопили це місто, яке розташоване неподалік від кордону з Туреччиною, у 2014 році. Операція по звільненню Манбіджа тривала 73 дні. Повстанців із SDF підтримувала авіа ударами коаліція на чолі із США.

Нагадаємо, ісламістське угруповання "Джейш аль-Фатх", яке брало участь у прориві оточення Алеппо, оголосило про початок операції із захоплення всього міста. Вони пообіцяли всім мусульманам і християнам, що проживають в підконтрольній сирійській армії частини Алеппо, за винятком тих, хто був лояльний владі країни, недоторканність життя і майна. Крім того, "Джейш аль-Фатх" оголосила про створення гуманітарного коридору для солдатів сирійської армії, які побажали здатися.

Громадянська війна в Сирії почалася в 2011 році і за п'ять років забрала життя понад 270 тисяч осіб. Кілька мільйонів сирійців стали біженцями – найбільша кількість іммігрантів з охопленої війною країни прихистили Туреччина і Ліван. Під час війни більшу територію Сирії захопили бойовики "Ісламської держави". Окремі території знаходяться під контролем військ Башара Асада, опозиції і курдів.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: