Сирійський журналіст зняв на відео власну смерть від російського авіаудару

Сирійський журналіст зняв на відео власну смерть від російського авіаудару

Васім аль-Адля загинув від авіаудару російського літака. / Фото: twitter/Hadi Alabdallah

Васім аль-Адля співпрацював з опозиційним Медіа-центром Маара.

Сирійський журналіст-фрілансер Васім аль-Адля загинув від авіаудару російського літака і зняв на відео останні хвилини свого життя.

Про це повідомив його колега Гаді аль-Абдулла і виклав у Мережу відео, передає Громадське радіо.

Коли почалося бомбардування, Васім аль-Адля намагався втекти з-під обстрілу, але був убитий з повітря. У журналіста у цей момент була ввімкнена камера. На відео чути, як чоловік стогне від болю.

Васім аль-Адль співпрацював з Медіа-центром Маара, що працює в місті Ідліб. Це місто контролюється сирійською "Армією завоювання", котра веде боротьбу з урядовими війсками Башара Асада. Активісти центру кажуть, що прагнуть розповідати світові про революцію у Сирії.

Нагадаємо, що з 30 вересня авіація Російської Федерації нібито допомагає урядовим військам президента Сирії Башара Асада боротися із терористами "Ісламської держави". Проте російська авіація обстрілює сирійські міста, де перебувають представники опозиційних сил, які боряться із режимом Асада. Попри те, що Росія анонсувала застосування авіації для боротьби з терористами "Ісламської держави", бомби кидають на території, де "ІД" не було помічено.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Наступна публікація