Ситуація між Ізраїлем та сектором Гази знову напружилася. Сторони обмінялися обстрілами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Авіація Ізраїлю нанесла удари по ХАМАС.

Авіація армії Ізраїлю атакувала цілі організації ХАМАС у північній частині сектора Гази.

Про це повідомляється в Twitter ізраїльської армії.

У повідомленні військові зазначають, що атакували ХАМАС у відповідь на випущені з Гази по Ізраїлю ракети, мінометні снаряди і вибухові пристрої.

"Наші військові сили дуже пильно стежать за будь-якою диверсійною діяльністю на ізраїльській території і в високій мірі готові до різних сценаріїв", - йдеться в дописі.

Нагадаємо 28 січня президент США Дональд Трамп під час зустрічі з прем'єром Ізраїлю Беньяміном Нетаньяху оприлюднив план мирного врегулювання конфлікту на Ближньому Сході. 

План з врегулювання конфлікту розробляв зять і радник Трампа Джерад Кушнер. Ще до його оголошення низка світових ЗМІ передбачали, що він буде абсолютно проізраїльським, з мінімальним урахуванням інтересів палестинського боку.

Відео Мирний план із врегулювання конфлікту між Ізраїлем та Палестиною представив Дональд Трамп

Про це американський президент оголосив після перемов із ізраїльським прем'єром Беньяміном Нетаньягу у Білому Домі. Домовленість передбачає: визнання держави Палестина, Єрусалим як неподільну столицю Ізраїлю і дає йому владу над поселеннями на Західному березі річки Йордан. Ці питання вважалися спірними багато десятиліть.  

Мирний план із врегулювання конфлікту між Ізраїлем та Палестиною представив Дональд Трамп

Залиште свій коментар

Вибір редакції