Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ситуація у важкій критичній фазі". Із зони вибухів снарядів у РФ вивезли тисячі людей

Людей вивозять автобусами, особистим транспортом і залізничними складами.

Шість тисяч людей практично у повному складі евакуйовані із зони ураження боєприпасами в Красноярському краї Росії.

За словами голови Красноярського краю Олександра Усса, наразі готуються до вивезення жителі вулиць і Ачинська, та інших населених пунктів, яким загрожують розльоти боєприпасів з військової частини.

Людей вивозять автобусами і особистим транспортом. На місцевому залізничному вокзалі стоять залізничні склади, які відправлять евакуйованих у бік Красноярська.

"Крім цього у нас обмежено рух федеральною трасою, як із заходу, так і зі сходу. Забезпечується розподіл транзитного транспорту іншими територіями... В цьому районі, по-перше, небезпечно, а по-друге це може створити серйозні труднощі в русі і в нормальній роботі. Зараз вживаються заходи щодо складного питання – евакуації медичних установ, які можуть потрапити в зону ураження боєприпасами, а також додаткові заходи щодо забезпечення системи електропостачання. Ситуація у важкій критичній фазі, але вона координується оперативним штабом, який розташований тут", - повідомив Усс.

Нагадаємо, 5 серпня на території одного зі складів Центру матеріально-технічного забезпечення (МТЗ) Центрального військового округу Росії загорілося сховище порохових зарядів до артилерійських боєприпасів, за пожежею пішли вибухи. Загорілися два майданчики для утилізації, в загальній складності на них є близько 25 тис. боєприпасів. Вибуховою хвилею вибило вікна в житлових будинках. Джерело в екстрених службах повідомив, що розліт осколків від вибухових снарядів досягає 15 км. Вогонь знищив на території частини пожежну техніку.

ВідеоУ Красноярському краї горять склади із боєприпасами

Потужні вибухи мешканці почули по обіді. Спочатку подумали, що розпочались чергові навчання, адже в Ачинському районі розташована військова база. Та коли над лісом здійнялися стовпи диму, зрозуміли - це вибухають боєприпаси на складах. Мешканців трьох населених пунктів, що розташовані найближче до бази, евакуйовують.  

У Красноярському краї горять склади із боєприпасами

Залиште свій коментар

Вибір редакції