Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ситуація у важкій критичній фазі". Із зони вибухів снарядів у РФ вивезли тисячі людей

Людей вивозять автобусами, особистим транспортом і залізничними складами.

Шість тисяч людей практично у повному складі евакуйовані із зони ураження боєприпасами в Красноярському краї Росії.

За словами голови Красноярського краю Олександра Усса, наразі готуються до вивезення жителі вулиць і Ачинська, та інших населених пунктів, яким загрожують розльоти боєприпасів з військової частини.

Людей вивозять автобусами і особистим транспортом. На місцевому залізничному вокзалі стоять залізничні склади, які відправлять евакуйованих у бік Красноярська.

"Крім цього у нас обмежено рух федеральною трасою, як із заходу, так і зі сходу. Забезпечується розподіл транзитного транспорту іншими територіями... В цьому районі, по-перше, небезпечно, а по-друге це може створити серйозні труднощі в русі і в нормальній роботі. Зараз вживаються заходи щодо складного питання – евакуації медичних установ, які можуть потрапити в зону ураження боєприпасами, а також додаткові заходи щодо забезпечення системи електропостачання. Ситуація у важкій критичній фазі, але вона координується оперативним штабом, який розташований тут", - повідомив Усс.

Нагадаємо, 5 серпня на території одного зі складів Центру матеріально-технічного забезпечення (МТЗ) Центрального військового округу Росії загорілося сховище порохових зарядів до артилерійських боєприпасів, за пожежею пішли вибухи. Загорілися два майданчики для утилізації, в загальній складності на них є близько 25 тис. боєприпасів. Вибуховою хвилею вибило вікна в житлових будинках. Джерело в екстрених службах повідомив, що розліт осколків від вибухових снарядів досягає 15 км. Вогонь знищив на території частини пожежну техніку.

Відео У Красноярському краї горять склади із боєприпасами

Потужні вибухи мешканці почули по обіді. Спочатку подумали, що розпочались чергові навчання, адже в Ачинському районі розташована військова база. Та коли над лісом здійнялися стовпи диму, зрозуміли - це вибухають боєприпаси на складах. Мешканців трьох населених пунктів, що розташовані найближче до бази, евакуйовують.  

У Красноярському краї горять склади із боєприпасами

Залиште свій коментар

Вибір редакції