Сійярто запідозрив українську владу у причетності до "Миротворця"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там з’явились особисті дані українських чиновників із угорськими паспортами.

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто вважає брехнею те, що українська влада не причетна до бази "Миротворця".

Про це повідомляє прес-служба угорського уряду.

"Це брехня, що українська держава не має нічого спільного з веб-сайтом, на якому перераховані підозрювані з українсько-угорським громадянством", - заявив він.

Сійярто також зазначив, що там були вказані персональні дані, яких немає у відкритих джерелах, а лише у базах правоохоронців та спецслужб.

"Крім того, один з директорів НУО, який керував екстремістським веб-сайтом, працював в українській спецслужбі", - підкреслив очільник угорського МЗС.

Раніше на сайті "Миротворець" з’явився список чиновників і депутатів Закарпатської області, які, як повідомляється, порушили законодавство шляхом отримання угорського громадянства. Перед тим там з’явився і сам міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто.

ВідеоКонсул Угорщини у місті Берегове став персоною нон ґрата в Україні

В угорського консула є 72 години, щоб покинути територію України. Упродовж наступних 72 годин він має поїхати з України. Відповідну ноту йому вручило МЗС. Це рішення спричинене дипломатичним скандалом між Україною та Угорщиною. Нещодавно в ЗМІ з’явилося відео, на якому під келихи шампанського українським громадянам видавали угорські паспорти. 

Консул Угорщини у місті Берегове став персоною нон ґрата в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції