СК Росії відчитав ЗМІ за "пошук сенсації" у словах няні-дітовбивці про Путіна

СК Росії відчитав ЗМІ за "пошук сенсації" у словах няні-дітовбивці про Путіна

Фото: Reuters

Маркін порадив ЗМІ не робити передчасних висновків.

Сьогодні, 3 березня, у Росії офіційний представник Слідчого комітету Володимир Маркін заявив, що ЗМІ повинні з обережністю ставитися до заяв обвинуваченої у вбивстві дитини Гульчехри Бобокулової.

За словами Маркіна, ЗМІ намагаються "зробити сенсацію" зі слів Бобокулової, яка під час допиту заявила, що вбити і обезголовити 4-річну дівчинку їй наказав Аллах і що таким чином вона намагалася помститися Володимиру Путіну.

Також Маркін порадив ЗМІ не робити передчасних висновків і "поберегти психіку своєї аудиторії", поки слідство не встановить справжні мотиви скоєння злочину.

Зазначимо, що у  Мережі з'явилося відео з нянею, яка відрізала голову маленькій дівчинці в Москві. Свій вчинок вона назхвала помстою Путіну.

Раніше повідомлялося, що 29 лютого, в Москві біля станції метро "Жовтневе поле" жінка з головою вбитої дитини в руках почала кричати "Аллах Акбар". За попередньою інформацією, жінка працювала нянею і вбила 4-річну дівчинку, за якою доглядала. Після цього зловмисниця відрізала голову дитині і підпалила квартиру.

Повʼязані теми:

Наступна публікація