Скабеєва залякує росіян Гаагою: "Поплічник путінського режиму чи повз проходив – винними будемо всі"

Автор
Ірина Лаб'якІрина Лаб'як
Дата публікації
Перегляди
8146
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Скабеєва залякує росіян Гаагою: "Поплічник путінського режиму чи повз проходив – винними будемо всі"

Фото: Газета.ru

Аби уникнути трибуналу, пропагандистка не вигадала нічого кращого, ніж закликати до активізації бойових дій в Україні.

Російська пропагандистка Ольга Скабеєва залякує глядачів тим, що в разі поразки Росії у війні проти України всім росіянам загрожує Гаазький трибунал.

Відповідну заяву Скабеєва зробила в ефірі пропагандистського телешоу.

"Якщо раптом, не дай Боже, щось відбудеться і наша країна не зможе здобути перемогу, тоді треба виходити з того, що претензії будуть пред’явлені кожному без винятку. Безвідносно – на території РФ він перебуває чи за межами. І ті, хто за межами, напевно, миттєво будуть заарештовані. Поплічник він путінського режиму чи повз проходив – неважливо, винними будемо всі", – вигадала пропагандистка.

Вона додала, що на кону начебто стоїть існування Росії, кожного її громадянина, "і наше життя майбутнє безтурботне теж стоїть на кону".

На думку Скабеєвої, уникнути Гааги допоможе активізація бойових дій в Україні.

"Тому, щоб без Гаазьких трибуналів, відкриття кримінальних справ, компенсацій, репарацій – щоб нічого цього не було, потрібна така активізація бойових дій, так треба стиснути і тиснути, щоб вони зверталися до нас для перемир’я чи встановлення миру", – вкотре проголосила агресивний заклик пропагандистка.

Нагадаємо, напередодні ще одна пропагандистка Маргарита Симоньян теж заявила, що росіянам треба боятися програти війну проти України, бо у протилежному разі на всіх чекає Гаазький трибунал.

На думку українського журналіста Андрія Цаплієнка, це є залякуванням росіян колективною відповідальністю: "Тому холопам треба йти вмирати на фронт, щоб еліта не сіла на лаву підсудних".

Водночас у Гаазі вже відбулися консультації щодо створення спеціального трибуналу для притягнення до відповідальності Росії за вчинення агресії проти України.

Трибунал для Путіна, воєнні злочини Росії та успіхи України – Дідьє Рейндерс

Трибунал для Путіна, воєнні злочини Росії та успіхи України – Дідьє Рейндерс

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Дата публікації
Перегляди
8146
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація