Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандал із Трампом-молодшим: нові подробиці спілкування сина американського президента із "кремлівським" адвокатом

Дональд Трамп-молодший у розпал президентської кампанії минулого року зустрічався з російським юристом, яка має безпосередній зв'язок з Кремлем.

У США набирає обертів скандал за участі сина президента США Дональда Трампа-молодшого та Кремля.

Про це пише The New York Times.

Видання прокоментувало листування Дональда Трампа-молодшого з представницею кремлівського оточення, серед яких – копії електронних листів із пропозиціями компромату на представника демократів Гілларі Клінтон.

Документи "звинувачують Гілларі в її відносинах з Росією і будуть дуже корисні для вашого батька", йшлося в листі, написаному надійним посередником сім'ї Трампів. Старший син майбутнього президента не висловив ані здивування, ані запитань. Він лише відповів через кілька хвилин: "Якщо це те, про що ви кажете, мені це до вподоби, особливо якщо це буде пізніше цього літа".

Через чотири дні після листування через посередника була призначена зустріч у Нью-Йорку з "російським урядовим юристом". Дональд Трамп-молодший погодився, додавши, що він, ймовірно, залучить ще Пола Манафорта (на той час керівника президентської кампанії) і Джареда Кушнера, який зараз є одним із найближчих радників глави Білого дому. Уже 9 червня російський адвокат сиділа в офісі Трампа-молодшого на 25-му поверсі Trump Tower, лише на поверх нижче офісу майбутнього президента.

Дональд Трамп-молодший у розпал президентської кампанії минулого року зустрічався з російським юристом, яка має безпосередній зв'язок з Кремлем. Спочатку він заявив, що про вибори взагалі не було мови, а розмова стосувалася програми усиновлення російських дітей-сиріт у США. Потім він підтвердив, що представниця Росії пропонувала йому інформацію про нібито фінансову підтримку Гілларі Клінтон з боку осіб, пов'язаних з російським урядом.

Остання ж оприлюднена інформація про листи Трампу-молодшому та його відповіді надають докладну інформацію про те, як була організована зустріч з російським адвокатом із Кремля, а також додає доказів про допомогу з боку Росії на виборах президента США.

Дональд Трамп-молодший
Reuters
 

Дональд Джон "Дон" Трамп-молодший — американський бізнесмен. Він - перший син резидента США Дональда Трампа і чеської моделі Івани Трамп. Нині Трамп-молодший працює разом зі своєю сестрою Іванкою та братом Еріком на посаді виконавчого віце-президента в компанії Трампа.

Відео Старший син Трампа міг отримати компромат на Гілларі Клінтон з рук росіянки

Як повідомлялося раніше, заяви про зв'язок передвиборчої кампанії Трампа з Росією наклали тінь на його перші п'ять місяців на посаді президента США.  Кремль спростував висновки американських спецслужб про те, що Москва намагалася схилити вибори на користь Трампа, використовуючи такі засоби, як зловживання електронними поштами лідерів демократів. Трамп заперечував будь-яку змову з Кремлем
 
Під час першої зустрічі президента США Дональда Трампа і глави РФ Володимира Путіна політики обговорювали втручання РФ в американські вибори.

Залиште свій коментар

Вибір редакції