Скандал навколо голови Єврокомісії

Голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу опинився в центрі політичного скандалу на батьківщині - в Португалії.

Скандал навколо голови Єврокомісії
Lenta.ru
У Єврокомісії дану ситуацію розцінюють як "виключно національного масштабу".
Голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу опинився в центрі політичного скандалу на батьківщині - в Португалії. Газета "Лібр Бельжік" пише, що Соціал-демократична партія (СДП) Португалії, керівником якої раніше був Баррозу, користувалася в 2002 році незаконним фінансуванням з боку однієї з приватних фірм під час виборчої кампанії в 2001 році.

"Конституційний суд Португалії має в своєму розпорядженні документи, які підтверджують, що компанія по проведенню суспільних робіт Somague сплатила 15 березня 2002 року рахунок на суму 233 тисячі 415 євро, виставлений СДП компанією Novodesign як оплату за надані партії послуги під час виборчої кампанії в місцеві органи влади в 2001 році", - повідомила бельгійська газета.

Оплата була проведена порушуючи португальський закон про фінансування партій, йдеться в повідомленні. На думку видання, цей факт "ставить голову Єврокомісії в некомфортну ситуацію", оскільки саме він керував СДП в період між 1999 роком і квітнем 2002 року.

У Єврокомісії дане повідомлення коментувати відмовилися, заявивши, що дана ситуація має "виключно національний масштаб".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: