Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандал навколо усиновленої українки у США. Названі батьки вважають, що доросла дівчина видає себе за дитину

Дівчина має уроджену проблему із кістками.

У Сполучених Штатах розгорнувся скандал довкола українки, усиновленої американською родиною. Дівчина має уроджену проблему із кістками, а тому заввишки заледве дотягує до одного метра. Родина вважає, що свою недугу Наталія викоростивує в аферах - видає себе за дитину, насправді ж уже доросла дівчина. 

ТСН екслюзивно вдалося поспілкуватися з біологічною мамою дівчинки та її вихователями з дитячого будинку. Що вдалося дізнатися нашим кореспондентам, у сюжеті ТСН.19:30.

Ми зустрілися із біологічною мамою Наталії пані Ганною у Миколаєві. На розмову вона погодилася, аби допомогти своїй 16 років покинутій дитині.  

Жінка має єдину згадка про дочку Наталю - фото. Ганна пояснює, коли народилася дівчинка, вона з чоловіком розійшлася, старшій доньці було чотири. Тоді медики сказали, що немовля - інвалід, а тому жінка написала відмову. Те, що її дитина може стати у центрі скандалу за океаном, навіть не уявляла.

Американська родина Майкла та Крістіни Барнетт з маленькою Наталією зустрілися 9 років тому у центрі всиновлення у Флориді. Шестирічну дівчинку з України покинули інші названі американські батьки і для неї терміново шукали нову родину. 

Вона була дитиною непростою, бо мала проблеми з ростом кісток. Через це на все життя залишилися карликом. Барнетти удочерили її, але вже через рік у спілкуванні названих батьків і названої дівчинки почалися непорозуміння. За словами Барнеттів, Наталія начебто почала проявляти агресію. "Вона ховала ножі у наших диванах. Говорила, що хоче убити членів сім’ї. Вона підливала хімікати до кави", "Вона розмазувала кров на дзеркалах", "Вона могла стояти над нами, коли ми спали. Могла стати посеред кімнати й сказати, що лише чекає підходящого часу", - розповідали батьки.

Названі батьки звинувачують Наталію у тому, що вона їм погрожувала розправою, а тому звернулися до лікарів. Вони поставили не просто діагноз - соціально-патологічні відхилення, але й навіть засумнівалися у віці дитини. Начебто замість молочних у шестирічної Наталії вже були зуби дорослої.  

Після проведених ще кількох експертиз визначили, що дівчинці може бути 22 роки. Хоча не усі медики такі висновки підтримали. Утім, за дозволом суду, на прохання батьків Наталії змінили документи, зазначивши новий рік народження, замість 2003 року, 1989. На підставі саме цього рішення Барнетти покинули дівчинку одну у штатах, а самі із власними дітьми перебралися до Канади. Саме за це їм тепер доведеться відповідати перед судом. 

Рідна мама Наталії запевняє, її покинута донька - не шахрайка. Вона її справді народила її у 2003 році. 

ТСН виявила, що після відмови рідної мами дівчинка жила у будинку дитини в Миколаєві. Її фотографії досі в альбомах закладу. "Вона була дуже доброю дівчинкою. Ми її дуже любили. Волосся ми їй заплітали завжди", - згадує головна лікарка Миколаївського обласного будинку дитини Ольга Литвинова.

У 5 років Наталія була розвинена, як здорова дитина. Її готували до операції на кістках й саме тоді з'явилася американська родина, яка готова була її удочерити. Про це соціальні працівники вирішили попередити Ганну і попросити не перешкоджати усиновленню. 

Пані Ганна після Наталі народила ще трьох дітей. Вона багатодітна мама, живе небагато, але дітьми займається і доглядає. За її словами, вся їхня родина готова прийняти Наталку вдома в Миколаєві.

Наразі відомо, що Наталія живе у родині американського пастора у штаті Індіана - Ентвона та Синтії Менси. У суду вони просять повернути дівчинці у документах її дитячий вік. Наступного тижня вже розпочнуться закриті слухання, а суд присяжних збереться 28 січня. Саме вони мають дати відповідь на головне запитання - скільки ж Наталії років - 30 чи все ж таки 16, та з ким їй  жити далі. 

Кореспондентка ТСН Лілія Родіна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції