Скандал у сім'ї Качинського: його зять-адвокат допомагав кримінальним "авторитетам"

Покійний президент Польщі Лех Качинський неодноразово виконував прохання свого зятя про помилування його друзів.

У Польщі вибухнув сімейно-корупційний скандал, головним персонажем якого став чоловік єдиної дочки загиблого президента Леха Качинського Марти - Мартін Дубенецький. Йому ставиться в провину неодноразове звернення до глави держави з проханнями про помилування своїх друзів - кримінальних "авторитетів". При цьому, як виявилося, Качиньський виконував подібні прохання досить швидко.

Днями польська газета SuperEkspress опублікувала знімки, на яких Дубенецький прогулюється по морській набережній в Гданську з якимсь Кшиштофом К., засудженим за шахрайство і зґвалтування, в той момент, коли той перебував у розшуку. Крім того, президентський зять і Кшиштоф К. досі є співвласниками комерційної фірми.

У червні 2009 року Лехом Качиньським був помилуваний ще один компаньйон Дубенецького - якийсь Адам С., з якого до того ж зняли судимість, що заважала веденню бізнесу. Питання з цим помилуванням було вирішене в так званому надзвичайному режимі, тобто всупереч позиції генпрокурора.

Зараз протекціоністську діяльність Дубенецького розслідує польська прокуратура. Колеги президентського зятя по опозиційній партії "Право і справедливість" (ПіС) вважають нинішній скандал спробою спаплюжити партію перед жовтневими виборами.

Нагадаємо, Лех Качиньський загинув 10 квітня 2010 року в результаті авіакатастрофи під Смоленськом. Всього на борту літаку перебували 96 осіб. Урядова делегація, до якої входили представники вищого керівництва країни, прямувала у Катині для участі в пам'ятних заходах.

Читайте також:

Поляки таємно відкрили саркофаг Качинського

У Польщі з’ясували нові подробиці Смоленської катастрофи

Про катастрофу літака Качинського знімуть фільм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: